Mondi Yatak Başlıkları İle Yatak Odanızı Yenilemenin Tam Zamanı

Mondi Yatak Başlıkları– Yatak ve baza modelleri için tasarlanan ve 2015 koleksiyonunda olduğu gibi 2016 yılı koleksiyonunda da farklı tasarımlara, farklı yatak gruplarına uygun tasarımlarla görücüye çıkan mondi yatak başlıkları, farklı renk modelleri kadar, farklı tasarımlarıyla da yatak ve baza modellerinizi çok daha şık bir şekle sokacak nitelikte. Canlı renk modellerinin yanı sıra sadelikten hoşlanan hanımlar için de beyaz, bej, krem, gri gibi mat ve zarif renklerin de yer aldığı 2016 yatak başlıkları, kumaş, keten, kadife, ahşap olmak üzere farklı taleplere ve zevklere de uygun modellerle bezenmiş. Mondi sayfasına girdiğinizde ahşap ve döşemeli başlıklar diye iki kategoriye ayrılan başlıklardan örnekler sunacağım sizlere. Sizler de yatak odanıza böylece daha uygun modeli tercih edebileceksiniz. Ama tabii modellerin tamamı için mondi sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.

mondi-vienna-yatak-basligi

Biz de bu modeller arasında öne çıkan tüm modern tasarımları sizler için bir araya getirdik. Aşağıdan göz atabileceğiniz örnekler, mondi mobilyanın yatak modelleri ve baza modelleri için tasarladığı yatak başlık modelleri arasından derlediğimiz örneklerden oluşmaktadır. Resimleri büyütmek için üzerine tıklayabilirsiniz. İşte 2016 mondi yatak başlıkları: Bazı modellerde sınırlı stok olduğunu da sizlere duyurmak isterim. Vakit kaybetmeden mondi mağazalarına koşun. Özellikle yeni evlenecekler evini yenileyecekler mondi de fırsatlar devam ediyor. Tükenmeden yetişin. Hem çift hem tek kişilik ölçülere uygun modeller mevcut. Tüm modellerin kendine has bir duruşu şıklığı var. Evinizde en az diğer odalar kadar yatak odasının da önemi sizin için taşıdığı değer büyük olmalı. Yatak odanız için her ayrıntıyı zevkinize göre seçmelisiniz. Nasıl rahat hissedecekseniz öyle. Çünkü yatak odası sizin özeliniz.

mondi-carina-ahsap-yatak-basligi-2016

Mondinin bu baskılı döşemeli modellerine hayran kaldım. Tek başına bile yatak odasını güzelleştirmeye yetecek değerde bence. Hoş yapısına uygun mondi yatak ve bazaları ile tamamlayıcı bir dekorasyon da yapabilirsiniz. Bu arada yatak odaları hakkında bahsederken mondi yeni yatak odası takımlarına da göz atabilirsiniz. Mondi kalitesi ve şıklığı ile başınızı döndürecek. Her yatak odasına lazım yatak başlıkları odanıza konfor katacak.

mondi-dugme-baskili-yatak-basligi mondi-esca-renkli-yatak-basligi