Mondi Sehpa Modelleri Bu Yeni Modellere Bayılacaksınız

Mondi Sehpa Modelleri– Aksesuar koleksiyonu ile bu yıl da ev hanımlarının gönlünü kazanan mondi, mobilya konusunda olduğu gibi aksesuar konusundaki tasarım anlayışı modern ve estetik bir şekilde ortaya koyuyor. Bu yıl ki koleksiyonda tasarımları ile olduğu kadar renkleri ve kullanışlı yapıları ile evlerinize farklı bir hava katacak denli başarılı örneklere sahip olan mondi sehpa modelleri, farklı zevklere hitap edecek kadar zengin bir koleksiyon ile karşımıza çıkıyor. Zigon, orta ve yan sehpalarla daha dekoratif ve kullanışlı alanlar oluşturabileceksiniz. Tüm kategorilerden sizlere örnekler sunacağım. İnanın bu yeni modelleri görünce mondi’den başkasına uğramak istemeyeceksiniz bile. Ürünleri hepsi birbirinden kullanışlı hepsi şık zarif. Dekorasyonunuza renk katacak tamamlayıcı olarak tercih edebileceksiniz. Mondi kendine has tarzıyla göz alıcı sehpa modelleri ile yeni sezonda sizlerin hizmetinde. Çok hoş tarza sahip ağaç kütüğüne benzetilerek tasarlanan üstünde şık camla süslenen çok dekoratif bir orta sehpa karşınızda. Şık yerden yüksek ahşap ayaklar ise gövdeye uyum sağlıyor ayrıca.

mondi-oval-orta-sehpa-2016

Zigon sehpa modelleri ve orta sehpa modelleri arasından derlediğimiz örnekler, kullanışlı yapıları ile olduğu gibi tasarım ve renk konusunda da mondi mobilyanın tasarım ruhuna uygun şekilde zarif bir çizgide ilerliyor. Aşağıdan göz atabileceğiniz örnekler 2016 zigon sehpa modelleri ve 2016 orta sehpa modelleri arasından derlediğimiz örneklerden oluşmaktadır. İşte birbirinden şık, modern ve kullanışlı 2016 mondi sehpa modelleri. Aşağıda çok hoş fildişi renkte tasarlanan üçlü zigon sehpa yer alıyor. Özellikle misafirlerinizi ağırladığınız günlerde çok yardımcı olacak bir ürün. Ürünlerin tamamı mdf ve masif ile üretilmiştir. Yıllarca kullanabileceğiniz sorun çıkarmayacak modeller.

mondi-krem-zigon-sehpa-2016

Yine karşınızda hem sehpa hem saklama alanı bulunan çok hoş renklere sahip kullanışlı bir orta sehpa yer alıyor. Yerden yüksek ayakları ergonomik yapısı ile hanımların çok hoşuna gidecek bir model. Mondi ürünlerinin hiç birinde kanserojen etkisi olan malzemeler kullanmamaktadır. Tamamen insan sağlığını ve doğayı düşünerek üretim yapmaktadır.

mondi-kullanisli-orta-sehpa-2016

Yan sehpalar ise size kolaylık sağlayacak. Kitap okurken kahvenizi yudumlayabileceksiniz. Yan sehpa da size bu konuda destek verecek. Evinizde dekoratif görünüm oluşturacak yan sehpalar yaşam standartlarınızı yükseltecek.

mondi-yan-sehpa-2016