Aldora Oturma Odası Takımları Yenilenen Yeni Sezon Modelleri

Aldora Oturma Odası Takımları– Bu yılın mobilya ve dekorasyon trendleri listesinde modern tasarımları ile öne çıkan aldora, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl ki koleksiyonuyla da hanımların tercihi olacak nitelikte modeller ile karşımıza çıkıyor. Modern hatların öne çıktığı aldora oturma odası takımları, konfor ve kalite konusunda birinci sınıf bir deneyim sunarken, hijyen konusunda da antibakteriyel özelliğe sahipler. Modelleri gördüğümde gerçekten farklı bir tarza sahip örnekler gördüm. Evinde değişik tarz mobilyalar tercih etmek isteyenler aldora modellerini incelemenizde fayda olduğunu düşünüyorum. Aldora bu sezon da yenilikçi tasarımları ile adından sıkça söz ettireceğe benziyor. Siz ne dersiniz? Dilerseniz önce oturma odası takımlarına bir göz atın ondan sonra karar verin derim. İlk modele baktığımızda renk uyumları muhteşem. Bakınca insanın içi açılan tarzda bir oturma odası. Tabii konforu ve kalitesine de diyecek söz yok. Güzel oturma odası daha hoş salonlar için aldora yanınızda. Yemek odası tv ünitesi orta sehpa ya da zigon sehpalarla tamamlayıcı olarak dekorasyonunuzda bütünlük sağlayabilirsiniz.

aldora-barok-oturma-odasi

Toz tutmayan özel dokuma kılıflara sahip aldora oturma odası takımları, canlı renkler, yerel motifler, modern çizgiler ile salon ve oturma odalarınıza hayal ettiğiniz bahar esintisini modern bir şekilde getiriyor. Biz de bu örnekleri sizler için bir araya getirdik. Aşağıdan göz atabileceğiniz 2014 oturma odası takımları, tasarımları ile olduğu kadar renkli ve zengin desenleriyle de öne çıkıyor. İşte 2016 aldora oturma odası takımları:

aldora-country-oturma-odasi-takimi

Evlerinizde ister modern ister klasik ister country tarzda mekanlar oluşturabileceksiniz. Aldora size her zevke her cebe uygun tasarımlar sunmuş. Aldora size çok özel fırsatlar da sunuyor. Dilerseniz üçlü berjer ister ikili berjer dilerseniz ikili üçlü tekli koltuk olarak takım oluşturmanıza olanak sunuyor. Mekanınızın büyüklüğüne küçüklüğüne göre takımınıza ekleme ya da çıkarma yapabilirsiniz. Arkadaşlarım dilerseniz oturma odanıza ek olarak aldora’nın yepyeni tasarımları olan yeni tv ünite modellerine de buradan göz atabilir şık bir uyum yakalayabilirsiniz. Aldoranın diğer oturma odası takımlarına da göz atabilirsiniz.

aldora-line-oturma-odasi-takimi aldora-stripe-oturma-odasi-takimi