Mondi Köşe Takımları İle Evinizi Mondileyin

Mondi Köşe Takımları– Oturma grupları koleksiyonu ile 2016 yılına merhaba diyen mondi mobilya, diğer oturma grupları ve dekoratif mobilya ünitelerinde olduğu gibi köşe takımı modelleriyle de büyük beğeni topluyor. Tasarım konusundaki başarısını konfor ve kalite alanında da birinci sınıf bir deneyim sunan mondi köşe takımları, görücüye çıkan modelleri ile şimdiden evlere şenlik örneklerle beğeni topluyor. Mondi yeni köşe takımlarından bazı örnekler de sunarak tasarımların ne kadar kusursuz olduğunu siz de açıkça göreceksiniz. Hayatınıza Mondi ile estetik tasarım, kalite zerafet konfor hepsi bir arada girecek. Rahat konfor dedik işte aşağıda bunun en açık örneğini görüyorsunuz. Mondi yeni modellerinden biri. Şık tasarımı dikkat çeken tasarımı ile mekanlarınıza yenilik katacak. Düğmeli baskılı çoklu kırlentleri  rahatınıza rahatlık katacak. Krom ayaklar dikkat çekici ve şıklığı simgeliyor. Bu modelin farklı modelleri de mevcut dilerseniz mondi online sayfasına girerek diğer örnekleri görebilirsiniz.

mondi-demre-kose-takimi-2016

Geçtiğimiz yılki koleksiyon ile binlerce ev hanımlarının tercihi olan mondi, dekoratif mobilya gruplarında olduğu gibi ana mobilya gruplarında da tasarım, renk ve konfor ve kalite konusunda zengin bir yelpaze ile beğeni topluyor. Biz de bu örnekleri sizler için bir araya getirdik. İşte birbirinden şık, konforlu, modern ve estetik hatlara sahip 2016 mondi köşe takımları..

mondi-liza-kose-takimi-2016

mondi-mabel-kose-takimi-2016

Mondinin çok özel tasarımlarından biri karşınızda. Renklerin uyumu çok fonksiyonlu modern bir köşe takımı. Bu sezon mondinin bütün tasarımlarında canlı iç açıcı renkler mevcut. Bence bu renklere şık tasarımlara hayır diyemeyeceksiniz. Tek ve kolay hareketle yatağa dönüşebilen modellerle sevdiklerinize yer açabileceksiniz. Bazı modellerde aşağıda gördüğünüz gibi berjer ve halı ile takı oluşturabileceğiniz parçalar yer almakta. Böylece mekanınızda daha şık bir uyum yakalayabilirsiniz. Mondi köşe takımları hem görsel açıdan hem de fonksiyonel açıdan ilgi çekici. Özellikle modellerde tercih edilen ayak tasarımları bir harika. Evinize gelip günün yorgunluğunu atabileceğiniz zevkle tv sinema keyfi yapıp dinlenebileceğiniz üstün konfor sunan mondi köşe takımlarını görmeden karar vermeyin. Mondi ile evinizin dekorasyonu şekillenecek oturup yerinizden kalkamayacaksınız.

mondi-new-minas-kose-takimi-2016