İpek Yatak ve Baza Modelleri 2016 Yatak Odalarınızı Yenilemenin Zamanı

İpek Yatak ve Baza Modelleri 2016– Mobilya ve dekoratif mobilya kreasyonunun ardından sıra geldi yatak ve baza modellerine. İpek mobilyanın 2016 yılı koleksiyonunda özellikle uyku sorunu, eklem ağrısı, sırt ağrısı gibi yatak şikâyeti olanlar için tasarlanan ortopedik yatak modelleri, farklı zevklere ve şikâyetlere sahip bireyler için biçilmiş kaftan. Sert yatak modelleri ve yumuşak yatak modelleri başta olmak üzere farklı şikâyetlere sahip yetişkinler için özel olarak tasarlanan 2016 ipek yatak modelleri, söz konusu sorunlarınızdan kurtulmanızı sağlayacak denli başarılı bir konfora sahip. Yatak odalarınızı yenilemenin tam zamanı aslında. Yeni sezon İpek ürünlerine bakmadan kararınızı vermeyin. Bence ipek yatak odası takımları da çok ilginizi çekecek. Buradan ulaşabilirsiniz.

ipek-yeni-baza-modeli

Tamponlu modellerin öne çıktığı ipek ortopedik yatak modelleri dışında bu kreasyonda yer alan ipek baza modelleri de benzer konfor ve fonksiyonel özellikleri ile öne çıkıyor. Yatak ve baza modelleri dışında yatak başlık modellerinin de yer aldığı galeride, ipek mobilyanın ortopedik yatak ve baza modellerine uyumlu örneklere de göz atabilirsiniz. Sade çizgileri yanında çok modern bir görünüme sahip bazalar oldukça da fonksiyonel. Emniyet kilitli çocuklarınızın güvenliği için bu fonksiyona da dikkat ederek almalısınız. Hemen değiştiremeyeceğiniz bir ürün istiyorsanız  İpek hem şık hem kaliteli ve uzun yıllar kalitesini sürdürebilecek bir markayı tercih edebilirsiniz. Yine yatak modelleri özel tasarım dokusu size konforun en üst seviyelerini yaşatacak. İpek harika modelleri arasında oldukça ilgi çekici bir tasarımla karşınızda. Yeni örneklerden hem geniş iç hacme sahip yerden yüksek ayakları ile kolay temizlik imkanı sağlayacak. Öyle ordan oraya sürüklemenize gerek yok artık yatağınızı. Bazanın konforu ve şıklığı yanında başlığı da dikkat çekici. Baza ve başlık fiyatı ayrı olarak hesaplanmakta. Bazanıza uygun başlığı satın alıp şık kombin oluşturabilirsiniz.

ipek-altea-baza-modeli-2016

Konforlu ve ortopedik modellerin yanı sıra tasarımlarıyla da beğeninizi kazanacak örnekler arasından derlediğimiz örneklere aşağıdan göz atabilirsiniz. İşte 2016 ipek yatak modelleri ve ipek  baza modelleri: İpek sağlam ve dayanıklı sistemle tasarladığı bazaları yatakları ile evlerinize konfor sağlarken dekorasyonunuza da uyum sağlayacak modeller sunmuş. Özellikle bazalarda aranan sağlam paslanmayan kasa sistemi en alası İpek modellerinde var.

ipek-marta-baza-modeli-2016 ipek-sonata-baza-modeli-2016