İkea Kanepe Modelleri İle Evler Daha Gösterişli

İkea Kanepe Modelleri– Dünyanın en popüler mobilya ve dekorasyon firmalarından ikea, Türkiye’deki ev hanımları arasında da oldukça popüler bir şekilde rağbet gören mobilya ve dekorasyon isimleri arasında yerini alıyor. Bu yıl ki koleksiyonlar arasında yer alan ikea kanepe modelleri, birbirinden zarif tasarımlar, sade renkler ve konforlu yapılarıyla bu yıla damgasını vuracak nitelikte tasarımlar ile görücüye çıkıyor. Özellikle ikea modernlikten yana modeller de sunmuş müşterilerine. Kumaş deri olarak tasarımları yeni sezonda da yer almakta. İkeada 2015 yılı gibi 2016 yılında da yine renkli ikea’ya özel tasarımlar yer almakta. Çok model çok seçenek var. Herkes kendine göre bir tercih bulabilecek İkea’da.

ikea deri doseme ikili kanepe

Biz de bu modeller arasından küçük bir derleme hazırladık. Bu yılın örnekleri arasında dikkat çeken en modern ve ikea ruhunu yansıtan özellik; toz tutmayan, sökülüp yıkanabilir özellikteki kanepe modelleri oluyor. Modern tasarımlara sahip ikea kanepe modelleri, bu sayede uzun ömürlü bir deneyim sunuyor. İşte birbirinden şık 2016 ikea kanepe modelleri: Deri kumaş ikili üçlü kapitone baskılı düz, renkli ya da sade renkler çok seçenek var gerçekten. Bakalım modellerden bazıları nasılmış.

ikea-kirmizi-kanepe

İkea kumaşlarındaki ve deri modellerindeki kaliteyi belki görsellerden anlayamazsınız ama İkea kendine has tarzı ile artık bir marka. Kalitesini ne kadar rahat oluşunu anlamak için İkea mağazalarına uğramanızı tavsiye ederim.  Modellerde hepsinde yumuşak derinlik konfor şıklık oturduğunuzda gerçek bir rahatlık hissi verecek kanepeler İkea’da. Ben paylaşmayı unutmuşum ama köşe takımları da bir harika. Artık size kalan bir İkea mağazasına mutlaka uğramak olsun arkadaşlarım. Oturduğum yerden bakayım öyle yorulmak bana göre değil derseniz onun da kolayı var tabii ki. Artık internet herkesin elinin altında. Telefonlarla bile internette sörf yapmak çocuk oyuncağı. İkea online sayfasına giderek tüm modelleri görsellerini fiyat bilgilerini kolayca bulabileceksiniz.

ikea-kumas-gri-kanepe

İkea günlük yaşama uygun olarak tasarımlar yapar. Tv seyrederken, maç izlerken, günün yorgunluğunun ardından ufak bir şekerleme yapacaklara en özel fırsatları sunar. Size samimi bir aile sıcaklığını sunmak ister. Üstelik sadece kaneperler değil tabii. Puflar, tekli kanepeler, yataklı kanepelerle daha fazla konforu evinize taşıyabilirsiniz.

ikea-yesil-kumas-kanepe-2016