Modern Vestiyer Modellerinden En Yeni Tasarımlar

Modern Vestiyer Modelleri 2016Antre dekorasyonlarımızın en önemli mobilya unsurları olan vestiyerler hatırlayamadığımız kadar uzunca bir süredir hayatımızdalar. İlk zamanlar sadece ayakkabı dolabı, şemsiyelik, palto ve şapka askısı olarak kullanılan bu mobilyalar zaman içerisinde yine aynı amaçlara hizmet ederek daha modern bir görünüme kavuştular.

Şimdilerde hemen hemen herkes özel tasarım mobilyaları kullanıyor. Antre ebatlarına ve şekillerine göre özel olarak tasarlanan bu vestiyerler hem kullanışlı, hem de daha şık görünümleri ile antrelerde boy gösterirlerken, bir çok mobilya markası ürün gamında hazır olarakta bu ürünlere yer veriyor. Bizlerde dekorask.net olarak hem bu özel tasarımlardan, hemde hazır vestiyer modellerinden en modern örnekleri bu sayfamızda beğenilerinize sunuyoruz…

Modern Vestiyer Modellerinden Örnekler

Modern Vestiyer Modellerinden Örnekler

Kapı girişinin vazgeçilmez mobilyalarından olan vestiyer modelleri, 2015 yılında olduğu gibi 2016 yılında da mobilya ve dekorasyon firmalarının koleksiyonlarında bir kez daha yerini alıyor. Bu yılki koleksiyonda minimalist ve fonksiyonel yapıları ile dikkat çekiyorlar.

En Yeni Vestiyer Tasarımlarından Örnekler

En Yeni Vestiyer Tasarımlarından Örnekler

Renk konusunda geçtiğimiz yıllara nazaran daha doğal tonların kullanıldığı vestiyerler antrelere natürel bir estetik duygusu kazandıracak nitelikte. Geçtiğimiz yıla da damgasını vuran beyaz renkler ise yine trend vestityer renkleri arasında da öne çıkıyor.

En Güzel Modern Vestiyer Modelleri

En Güzel Modern Vestiyer Modelleri

Eviniz için bir vestiyere ihtiyacınız var muhtemelen ve halihazırda nasıl bir tarz vestiyer yaptıracağınız veya nasıl bir hazır vestiyer alacağınız hakında en ufak bir fikriniz yok. O halde gelin hemen alt tarafta sizler için hazırladığımız foto galerimizden haylinizdeki vestiyeri seçmeye çalışalım, zira bu galeri içerisinden inanılmaz güzel vestiyer tasarımları ve hazır vestiyer modelleri var…

EN GÜZEL MODERN VESTİYER MODELLERİNDEN ÖRNEKLER