Mondi En Yeni Koltuk Takımı Modelleri İle Göz Kamaştırıyor

Mondi 2016 Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları – Yeni yılın yeni ürünşleri vitrinlerde yerlerini aldıkça bizlerde dekorask.net olarak sizler için bu yepyeni ürünleri incelemeye devam ediyoruz. Bu sayfamızda ülkemizin lider mobilya markalarından Mondi'nin 2016 koltuk takımı modellerini sizler için fiyatları ve görselleri ile birlikte detaylı olarka inceliyoruz.

2016 Yılına birbirinden şık yatak odası takımları, köşe takımları, yemek odaları ve şimdi inceleyeceğimiz koltuk takımları ile merhaba diyen Mondi, bu yıl daha modern ve fonksiyonel ürünler ile karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz yıllara oranla daha sıradışı tasarımlara sahip ürünler bu yıl Mondi ürün gamında kendilerine yer buluyorlar.

En Güzel Mondi Koltuk Takımları ve Oturma Grupları

En Güzel Mondi Koltuk Takımları ve Oturma Grupları

Mobilya sektörünün deneyimli ismi Mondi'nin, yeni koleksiyonunda yer verdiği ve tasarımları ile öne çıkan 2016 koltuk takımları, konforlu yapıları ile hayal ettiğiniz salon ve oturma odası takımlarını evinize taşıyor. 2015 koleksiyonunda olduğu gibi kendi estetik anlayışını yansıtan markanın koltuk takımlarında bazı modeller ise şık tasarımları ile diğerlerinden hemen ayrılıyorlar. 

Mondi En Yeni Koltuk Takımı Modellerinden Örnekler

Mondi En Yeni Koltuk Takımı Modellerinden Örnekler

Bu koltuk takımlarına, Vetro, Liza ve alt tarafta görsel örneğini gördüğünüz, modern ve avangart çizgiler hakim olduğu Vienna Koltuk takımını örnek olarak gösterebiliriz.

Mondi 2016 Koltuk Takımı Modelleri Görselleri

Mondi 2016 Koltuk Takımı Modelleri Görselleri

Zengin ürün yelpazesi ve farklı renk grupları ile her türlü zevk ve bütçeye hitap eden Mondi koltuk takımlarını hemen al tarafta yer alan foto galerimizde dewtaylı olarak inceleyebilir hayalinizdeki ve salonunuza en çok yakışacağını düşündüğünüz koltuk takımını buradan bulabilirsiniz. Bu arada ürünlerin fiyatları kampanyalara, indirimlere ve yeni sezona göre değiştirğinden en güncel ürün fiyatlarını bu adresten inceleyebilirsiniz… 

Mondi 2016 Koltuk Takımları Görselleri