Ikea’dan Şık ve Kullanışlı Yataklı Kanepe Tasarımları

Ikea Yataklı Kanepe Modelleri 2016 – İkea ve İskandinav tarzı hayranları için derlediğimiz Ikea serimiz aralıksız devam ediyor. Hatırlarsanız son olarak İsveç kökenli devasa yapı market Ikea 'nın dekoratif resim çerçeveleri ve banyo dolabı modellerine göz atmış, dekorask.net sayfalarında beğenilerinize sunmuştuk.

Başlıktan da anlayacağınız üzere bu sayfamızda ise markanın en yeni koleksiyonunda sade ve konforlu tasarımları ile oturma gruplarında öne çıkan yataklı kanepe modelleri arasından derlediğimiz örnekleri paylaşacağız. Sıklıkla yatılı misafir ağırlayan takipçilerimiz için en güzel ve kullanışlı Ikea yataklı kanepe modellerini bu sayfamızda sizlerle paylaşacağız.

Yataklı Modern Kanepe Tasarımları Ikea

Yataklı Modern Kanepe Tasarımları Ikea

Bir çok ev hanımı aniden çıkagelen ve yatılı misafirlerden şikyetçilerdir. Bu konuda bir zamanlar çek-yat olarak adlandırılan oturma odası kanepeleri hayat kurtarıcı nitelikteydi hanımlar için. Değişen dekorasyon ve mobilya anlayışları çekyatları tarihin karanlık sayfalarına gömerken modern kanepeleri hayatımıza soktu. 

Ikea En Yeni Yataklı Kanepe Tasarımları

Ikea En Yeni Yataklı Kanepe Tasarımları

2016 yılı koleksiyonunda da tasarımları ile beğeni toplayan Ikea yataklı kanepe modelleri, konforlu tasarımları ile bu yıl ki koleksiyonda da yerini alıyor. Sade ve göz yormayan renklerin öne çıktığı ikea yataklı kanepe modelleri, özel sünger dolgusu, pratik tampon yapısı ve konforlu kumaşları ile uzun ömürlü bir deneyim sunarken ikea konforunu birinci sınıf bir deneyim ile yaşatıyor.

Ikea 2016 Yataklı Kanepe Modelleri Görselleri

Ikea 2016 Yataklı Kanepe Modelleri Görselleri

Biz de bu örneklerden en çok beğeni toplayan ve 2016 yılının modasını belirleyecek nitelikteki tasarımlar arasından sizler için bir foto galeri hazırladık. İşte birbirinden şık, konforlu ve modern tasarıma sahip en yeni ikea yataklı kanepe modelleri:

İkea Yataklı Kanepe Modelleri Foto Galeri