Modern Tasarımlara Sahip Şık Genç Odası Takımları

Modern genç odası takımları 2016 – Mobilya ve aksesuar firmalarının son yıllarda ebeveynlere verdiği kadar çocuk ve gençlere da verdiği değerle birlikte gençbir ruha bürünen mobilya ve dekorasyon tasarımları, 2016 yılında da gençlerin kalbine inerek onların taleplerine yanıt veren konforlu ve genç işi tasarımlara imza atmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılki koleksiyonda da birbirinden genç, dinamik, kullanışlı, renkli, modern ve konforlu tasarımlara sahip genç odası takımları ile gençlerin gönlüne taht kuran tasarımlar, gençler kadar ebeveynlerin de beğenisini kazanıyor. 2015 yılı koleksiyonunda olduğu gibi 2016 yılı koleksiyonunda da birbirinden renkli ve konforlu tasarımlar ile gençlerin tercihi olan 2016 genç odası takımları, tasarımları ile farklı yaş gruplarından genç kız ve erkeklerin tercihi olurken, dekroask.com olarak bizlerde gençler adına birbirinden modern bu tasarımları bu sayfamızda bir araya getiriyoruz.

Modern Genç Odası Modellerinden En Güzel Örnekler

Modern Genç Odası Modellerinden En Güzel Örnekler

Yaşı 40 ve üzeri olanlar hatırlar, bizim zamanımızda genç odası olgusu diye bir şey yoktu. Çok çok karyolalarımız ve ya demir ranzalarımız vardı 🙂 Aradan geçen yıllarda sadece genç odası üzerine imalat yapan üreticiler çıktı. Genç odalarına özel tasarımcıların hazırladıkları modernize edilmiş, belirli bir teması, kimliği olan genç odalarını vitrinlerine çıkardılar.

2016 Modern Genç Odası Tasarımları

2016 Modern Genç Odası Tasarımları

Üstelik bu genç odalarını kızlara ayrı, erkeklere ayrı olacak şekilde tasarladılar. Şimdiler de bu takımlara şöyle bir baktığınızda gençlik yıllarınıza hayıflanmamanız elde değil 🙂

En Yeni Modern Genç Odası Modelleri 2016

En Yeni Modern Genç Odası Modelleri 2016

Evet gerçekten çok güzeller ve daha çok değişik, farklı tasarıma sahip ürünler bu yılda boy gösteriyor. Bizlerde foto galerimizde gençlere gıpta edeceğiniz bu şık takımları beğenilerinizesunuyoruz. İşte birbirinden şık ve modern genç odası takımları:

Modern Genç Odası Takımları Görselleri