Bebeğiniz İçin En Güzel Bebek Odası Mobilyaları Burada !

En Güzel Bebek Odası Mobilya Modelleri – Genç odası takımları ve çocuk odası takımlarına göz atıpta evin yeni misafiri için bebek odası modellerine bakmamak abesle iştigal olurdu herhalde. Dolayısı ile bu sayfamızda bebek bekleyen dekorask.net takipçileri için birbirinden güzel bebek odası takımlarına ayırıyoruz.

Bebek odası mobilyaları denince akla hep beyaz beşikler, şifoniyerler ve dolaplar gelir. Ancak bu renklerin hakimiyetini birazda olsa sonlandırmanın vakti gelmedi mi sizcede. Mesela Avrupa'da bebek odası mobilyalarında doğal ahşap renkleri, siyahlar, neft yeşilleri gibi renkler bebek odası mobilyalarında çok sık kullanılıyor, ve bu renkler hiç te kötü durmuyor… 

2016 Bebek Odası Takımlarından Örnekler

2016 Bebek Odası Takımlarından Örnekler

Son dönem modern bebek odası takımlarında bebek odası mobilyalarının kral rengi olan beyaz eklentiler yapıldığına şahit oluyoruz. Beyaz bebek odalarına, pembeler, morlar, mavi ve yeşiller kombinleniyor.

En Güzel Bebek Odası Mobilyaları

En Güzel Bebek Odası Mobilyaları

Bebek odası takımları ile ebeveynlere bebekleri için bebek ruhuna uygun tasarımlarla yeni bir dünya yaratan mobilya ve dekorasyon firmaları, bu yıl ki bebek odası modelleri ile hayalinizdeki bebek odalarını yaratıyor. Avrupa da ki gibi koyu tonların ağırlıklı olarak göze çarptığı bebek odası takımları, genel hatlarıyla konforlu bir örnek teşkil ediyor.

Modern Bebek Odası Takımları Örnekleri

Modern Bebek Odası Takımları Örnekleri

Ortopedik yatak modellerinin yanı sıra tekstil üniteleri genel anlamda bebeğinizin sağlıklı bir uyku uyumasını sağlarken, organik ve kanserojen madde içermeyen kaliteli malzemeler ile üretilen modeller, bebeğinizin yaşam alanını sağlıklı bir yapıya kavuştururken, bizlerde bu örnekleri siz ebeveynler için bir araya getiriyor, beğenilerinize sunuyoruz. İşte birbirinden sağlıklı ve şık bebek odası takımları:

En Güzel Bebek Odası Takımlarından Örnekler