İpek Yemek Odası Takımları Yepyeni Modelleri Sizi Büyüleyecek

İpek Yemek Odası Takımları– Portatif ve fonksiyonel tasarım yelpazesine öne çıkan yemek odası takımları ile zengin bir alternatif sunan ve farklı zevklere hitap eden ipek mobilya, 2016 yılı tasarımı ile görücüye çıkıyor. Bu yılki tasarımlarında ana mobilya grupları ve diğer dekoratif aksesuar ve mobilyalar kadar yemek odası takımları, büfeler, masa modelleri, sandalye modelleri gibi diğer ünitelerde de şık, modern ve kullanışlı tasarımlara imza atan ipek mobilya, evinizde aradığınız modern ruhun adresi olacak nitelikte. Bakın yatak odası gibi tamamlayıcı ürünü de olan atlantis bu sezon yemek odası da tasarlamış. Hoş tasarımı ince hatlara sahip çok şık bir model. Sedef krem rengi ayrıntılı işlenmiş parçaları bir harika bütünlük oluşturuyor. Kremle uyumlu saks mavisi kapitone baskılı sandalyeleri ile bir muhteşem takım karşınızda.

ipek-atlantis-yemek-odasi-yeni

Geçtiğimiz yılki koleksiyonda kullanışlı yapılarıyla da dikkat çeken ipek yemek odası takımları, bu yılki tasarımlarıyla geniş kitleler tarafından beğeni toplayacak nitelikte. Modern tasarımların yanı sıra portatif özellikleriyle pratik çözümler sunan ipek yemek odası takımları arasından derlediğimiz örneklere aşağıdaki galeriden göz atabilir, resimleri büyütmek için üzerine tıklayabilirsiniz. İşte bu yılın koleksiyonu arasından derlediğimiz özel seçki 2016 ipek yemek odası takımları. Şimdi de sıcak samimi gösterişli muhteşem bir yemek odası takımı karşınızda. Volgayı daha önce yatak odası takımlarında da görmüştük. Yeni evlenecekler dilerse bu şekilde tamamlayıcı bir seri de oluşturabilirler.

ipek-volga-yemek-odasi-takimi

Hemen aşağıda da yeni takımlarından opus yemek odası takımı duruyor. İncelikle tasarlanmış ahşabın doğallığının yansıtıldığı bir örnek. Yine onun da altında yeni drop yemek odasını görüyorsunuz. Renkleri tasarımı bambaşka. Mavi aydınlatmaları da ayrı bir değişik ve salonunuza farklı bir atmosfer oluşturacağı kesin. Renklerin doğallığı kalitesi uyum hepsi bir harika. Hem aileniz hem sevdiklerinize sunabileceğiniz harika bir yemek odası. İpek mobilya siz değerli müşterilerine kolay ödeme avantajları da sunmakta. İpek mobilya online sitesini buradan ziyaret ederek diğer ürünlerini de görebilirsiniz. Hatta şuan çoğu modelinde de kampanya bulunmakta.

ipek-opus-yemek-odasi

ipek-drop-yemek-odasi-takimi