İpek Yatak Odası Takımları İle Yatak Odanızdaki Değişime Yer Açın

İpek Yatak Odası Takımları– Oturma gruplarının ardından panel mobilya gruplarıyla da dikkat çeken ipek mobilya, bu yıl ki tasarımlarında öne çıkan yatak odası takımları ile hayal ettiğiniz yatak odası tasarımlarını beğeninize sunuyor. Eski yıllardaki koleksiyonunda olduğu gibi yeni sezon koleksiyonunda da birbirinden farklı tasarımlara, farklı renk seçeneklerine, konfor ve kaliteye sahip olan ipek yatak odası takımları, portatif özellikleriyle de yatak odanıza farklı bir ruh katacak nitelikte. Şıklığı zerafeti ince detayları ile sizlere aşağıdaki bu yeni ipek modelini sizlere sunmak istedim. Eminim çok beğeneni çıkacaktır. Atlantis yatak odası eminim sadece akıllarda yer etmeyecek, yatak odalarına kadar girip süsleyeceğe benziyor. Atlantis ile yatak odanızda kendinizi kral ve kraliçeler gibi hissedeceğiniz kesin.

ipek-atlantis-yatak-odasi-takimi

Ortopedik yatak modelleri ve ortopedik yastık modellerinin de yer aldığı yatak odası takımları, zengin alternatifiyle de hayal ettiğiniz kombin tasarımlarla beğeninizi kazanacak nitelikte. Biz de bu tasarımlar arasından sizler için benzersiz tasarımları bir araya getirdik. İşte birbirinden kullanışlı, şık ve modern 2016 yeni ipek yatak odası takımları.. Modeller oldukça şık olmalarının yanında fonksiyonellikleri ile de dikkat çekiyor. Geniş gardroplar, diğer fonksiyonel modülleri ile harika bir kullanım sunacak sizlere. Hemen aşağıda ipek mobilyanın yeni tasarımlarından aral yatak odası göz dolduran bir model. Bu harika tasarım neden sizin yatak odanızda olmasın ki?

ipek-aral-yatak-odasi-takimi

İhtiyaçlarınıza yönelik tasarımlar sunan İpek mobilya yeni tasarımlarından drop yatak odası hemen altta. Şık zerafeti sürgülü çok kullanışlı geniş iç hacmine sahip gardropu ile göz dolduruyor. Ayrıca modern bir tasarıma sahip drop yatak odası kahve severler için özel bir tasarım.

ipek-yeni-yatak-odasi-takimi-drop

Özgün bir tasarıma sahip volga yatak odası da ipek mobilyanın yeni tasarımlarından. Alışılmışın dışında çok özgün bir yatak odası. Volganın yemek odası koltuk takımı ve köşe takımı olarak tamamlayıcı bir seri de sunuyor sizlere. Bu arada söylemeden geçmeyeyim. İpek mobilyanın yeni ürünleri arasında kampanyalı modelleri de yer alıyor. Hem fiyatlar hem ürünlerin tamamı için ipek mobilya adresine linkten ulaşabilirsiniz.

ipek-volga-yatak-odasi