Modern Tablo Modelleri İle Modern Mekanlar

Modern Tablo Modelleri– Mobilya ve dekorasyon firmalarının 2016 yılı koleksiyonları arasından derlediğimiz paylaşımların ardından şimdi de bu yıla damgasını vuracak tasarımlara, resimlere, anlara, fotoğraflara sahip desenlerle bezenmiş modern tablo modelleri arasından derlediğimiz şık tablo modellerini paylaşıyoruz. Derlediğimiz tablo modelleri, 2015 yılında olduğu gibi 2016 yılı koleksiyonunda da birbirinden farklı tasarımlara uygun, zengin model yelpazesine sahip örnekler ile her zevke uygun bir yapıya sahip. Tarzınızı yansıtacak modern binbir çeşit tablo örneklerinden bazı derleme modeller sunmak isterim sizlere. İster bir doğa tablosu isterseniz bir objenin sunulduğu harika bir eser. Göz alıcı mekanlar oluşturmanız için size yeterli olacaktır. Duvar renkleri konusunda sizlere tanınmış markaların renklerini sunmuştuk. Daha önceki yazılarımızdan olan marshall 2016 iç cephe renklerini buradan inceleyebilirsiniz. Bunu size bu konu altından sunmamın amacı ise tablolar biliyorsunuz ki duvar dekorasyonu ile ilgili ögeler. Öncelikle dilerseniz evinizin duvarlarının rengini tercih edin ona göre uygun dengeleyici renklerde tablolarla duvarlarınızı süsleyebilirsiniz.

5-parcali-tablo-modeli

Biz de bu örneklerden aşağıdan göz atabileceğiniz modelleri bir araya getirdik. Açık ve canlı renklerin öne çıktığı 2016 tablo modelleri, farklı zevklere uygun olmasının yanı sıra farklı ev tasarımlarına uygun yapısıyla da beğeninizi kazanacak nitelikte. İşte bu tablo modelleri arasından derlediğimiz modern tablo modelleri: Özellikle evlerinizin duvarlarına yakışacak ya da iş yeri ofis gibi mekanlara da çok yakışacak tablolardan biri aşağıda duruyor. Mekanlarınızın konumuza duvarlarınızın büyüklüğü küçüklüğüne göre tabloların ölçülerini belirleyin. Küçük bir salon için büyük bir tablo fazla gelecektir. Tablonuzu takacağınız duvarın ölçülerini almakta ve tablonuzun yerini önceden taksim etmenizde fayda var.

modern-yagli-tablo-modeli

Bu parçalı yani kanvas tablolar son yıllarda revaçta oldukça da modern bir görünüm sergilerken canlı renklere sahip modeller evlerinize canlılık ve zengin bir görünüm katacak. Hatta sadece manzaralı tablolar yerine saat olan modeller de bulunmakta. Yani hem zamanı öğrenirken hem de tablonun şık görünümü mekanınızı güzelleştirecek. Kanvas tablo demişken sizlere daha önceki yazımız olan kanvas tablo modellerini buradan inceleyebilirsiniz.

slaon-icin-modern-parcali-tablo yagli-boya-tablo-ornegi