İpek Köşe Takımları Konforuna Düşkün Olanlara

İpek Köşe Takımları– Modern ve kullanışlı mobilya tasarımları il ev hanımlarının tercihi olan ipek mobilya, yeni koleksiyonu ile çıtayı yükseltmesinin yanı sıra, tasarımla birlikte konfor ve kullanışlılık açısından da zirveye oynar nitelikte bir koleksiyon ile karşımıza çıkıyor. Bu yıl ki oturma grupları koleksiyonunda bir başka dikkat çeken ve tasarımları ile olduğu kadar fonksiyonel yapısıyla da dikkat çeken ipek köşe takımları, modern şeritleri, konforlu kumaş ve deri yapısı ile birlikte salonunuza ve oturma odanıza farklı bir hava katmanızı sağlayacak. Hayallerinizin mobilyalarına İpek mobilya ile sahip olabilirsiniz. Tüm fonksiyonelliği harika tasarımı eşsiz renkleri ve şıklığına hayran kalacağınızın şimdiden garantisini verebilirim. Sizler için en yeni tasarım köşe takımlarını sizlere sunmak istiyorum. Tasarımları harika renkleri tüm özellikleri ile sizi kendine çekecek fulya köşe takımı modeli hemen aşağıda. Bu aşağıdaki takım yeni bir model olmasının yanında aynı zamanda 1.905 tl yerine 1.415 tl fiyatla alıcılarını bekliyor.  Hardal sarısı rengi kol kenarları ile harika uyumu yine çiçek desenli kırlentleri ile göz dolduran bir takım. Kolayca açılıp yatak olabilen aynı zamanda geniş bir alt kasası bulunmakta. İpek mobilya

ipek-fulya-kose-takimi

Ayarlanabilir makas özelliği ve modern şeritleri ile hem tasarım hem de kullanışlılık açısından eşsiz bir deneyim sunan köşe takımı modelleri, fonksiyonel yapısının yanı sıra portatif bir yapıya da sahip. Evinizin istediğiniz odasında istediğiniz şekilde dizayn edebilir, panel takımların yanı sıra küçük dekoratif mobilya ve aksesuarları da isteğinize ve zevkinize göre şekillendirebilirsiniz. İşte bu portatif, fonksiyonel ve modern tasarımlar arasından derlediğimiz yeni ipek köşe takımlarına bayılacaksınız. Renklerini görünce zaten sizi çekeceğine inanıyorum. Konforuna düşkün olanlara özel olarak tasarlanan köşe takımları benzersiz güzellikteler. Eminim evinize evinizin dekorasyonuna yeni bir renk taşıyacaklar. Siz de bu yepyeni evinizde yaşayabilmenin huzurunu yaşayacaksınız.
ipek-mobilya-zen-kose-takimi

Özgün tasarımlarıyla her bir model sizi kendine çekecek. Köşe takımı düşünmüyorsanız bile bu modelleri görünce eminim evinizde köşe takımına kocaman bir yer ayıracaksınız. Yeni sezonda uygun fiyatları ile ipek mobilya sizlere özel fırsatlar ödeme kolaylıkları da sunuyor.

ipek-volga-kose-takimi