İkea Puf Modelleri İle Daha Konforlu Ortamlar

İkea Puf Modelleri– Ana mobilya gruplarında olduğu gibi dekoratif mobilya ve aksesuar modellerinde de birbirinden eşsiz tasarımlara, konforlu modellere ve şık örneklere imza atan ikea, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılki koleksiyonda da yer verdiği puf modelleri ile bu yılın modasını belirleyecek cinsten. Özellikle yatak odası ve salon takımları için uyumlu ve konforlu modeller ile görücüye çıkan ikea puf modelleri, renk konusunda olduğu gibi tasarım konusunda da oldukça zengin bir koleksiyon ile karşımıza çıkıyor. Rahatıma çok düşkünümdür evimin her alanında konfor hakim olmalı diyenler için ikea sizleri de unutmamış demek istiyorum ve ilk örneğimizi sizlere sunmak istiyorum. Bu ilk örnek deri bir tasarım. Siz dilediğiniz şekilde kumaş deri desenli ya da düz renkleri tercih edebilirsiniz. Dekorasyonunuza uyumlu olan örnekleri daha yakından görmek için ise ikea mağazalarına uğrayarak daha farklı örneklerle karşılaşabilirsiniz.

ikea-deri-puf-modeli

Sadece dekoratif amaçlı değil rahatlık konfor isteyenler de tercih edebilir pufları. İster üzerine oturmalık modeller ister ayaklarınızı uzatıp harika tv sinema keyfi sunmak için rahatınıza ekstra rahatlık katacak bu şahane puflar. Çok çeşitli model ve çeşitlilikte tasarlanan pufları dekorasyonunuza uyumu konusunda da zorluk yaşamayacaksınız. Hemen aşağıdaki puf modeline hem oturmak için hem dekoratif oluşu hem de ayaklarınızı uzatıp keyif yapmak için uygun bir model. Bu modelde ayaklar yok ama ayaklı modellerde mevcut. İster metal ayaklar ister ahşap ayaklara sahip modelleri hemen aşağıdaki örneklerde görebilirsiniz. İkea çok geniş kapsamlı düşünerek tasarımlar sunuyor yani herkes istediği tarzda renkte tipte modelleri bulabilmekte.

ikea-puf-modeli

Polyester, kumaş, kadife ve deri modellerin yer aldığı ikea puf modelleri, kalite konusunda da kendi ruhunu yansıtır nitelikte. Biz de bu birbirinden farklı tasarımlara, zengin renk seçeneklerine ve birinci sınıf konfora sahip puf modelleri arasından bir derleme hazırladık. İşte diğer ikea puf modellerinden bazıları.. Rahatınıza düşkün olanlar için ikea çok özel tasarımlar sunmakta. İkeanın yeni sezonda özel tasarıma sahip hoş sandalye modellerini de sizlere sunmak istiyorum. Buradan dilerseniz ikea sandalye modellerini gezebilirsiniz.

ikea-ayak-uzatma-pufu

ikea-kumas-kaplama-puf