Taç Yeni Sezon Çift Kişilik Yatak Örtüsü Modelleri

Taç Çift Kişilik Yatak Örtüsü Modelleri 2016Yatak odası dekorasyonlarının en önemli parçaları neredeyse odanın tamamını kapladıkları için yatak odası takımlarıdır. Bu mobilyalar ise yatak odası tekstil ürünleri ile desteklenerek dekorasyon tamamlanır. Son zamanlarda yatak odası tekstil ürünleri arasında yer alan yatak örtüleri ise tam anlamı dekoratif yatak odası dekorasyonları yaratmak için tasarlanmışlar. Özellikl ülkemizin lider tekstil markası Taç'ın yeni sezon yatak örtüleri bu konuda başı çekiyor.  

Evlilik seti modellerinin yanı sıra ayrı bir tekstil grubu olarak tasarladığı yatak örtüsü modelleri ile yeni evli çiftler kadar yatak odası grubunu değiştirmek isteyen evli çiftlere uygun, özgün, modern, rahat, konforlu ve teknolojik tasarımları ile beğeni kazanan Taç, 2015 yılı koleksiyonunda olduğu gibi 2016 yılı koleksiyonuyla da göz dolduruyor. Bizlerde bu şık yatak örtülerini bu sayfamızda yatak odası dekorasyonuna şık detaylar eklemek niyetinde olan dekorask.net takipçileri için detaylı olarak inceliyoruz. 

Taç Çiçekli Yatak Örtüsü Modelleri

Taç Çiçekli Yatak Örtüsü Modelleri

Canlı renkler kadar pastel ve koyu renklerin de yer aldığı 2016 yatak örtüleri, Taç'ın estetik anlayışı ile çok daha modern bir tasarıma kavuşmuş görünüyor. Ayrıca son zamanların trend desenleri arasında yer alan çiçeklerde Taç yatak örtüsü ürün gamı içerisinde kendilerine yer buluyorlar. 

Taç Yatak Örtüsü Modelleri 2016

Taç Yatak Örtüsü Modelleri 2016

Geçtiğimiz yıl farklı motiflerle bezediği yatak örtüsü modellerini bu yıl daha kompakt bir anlayışla tasarlayan taç, ev hanımları kadar genç kızların da beğenisini kazanacak nitelikte, zira Taç yatak örtüsü ürün grubunda avangard tasarımlar olduğu gibi gayet modern desenlerde mevcut. 

Taç Çift Kişilik Yatak Örtüsü Örnekleri

Taç Çift Kişilik Yatak Örtüsü Örnekleri

Dev tekstil markası Taç'ın daha bir çok farklı yatak örtüsü 2016 yılında vitrine çıkarken, bizlerde bu farklı taç yatak örtüleri arasından derlediğimiz örnekleri hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde sizlerle paylaşıyoruz. İşte 2016 Taç yatak örtüsü modellerinden en güzel örnekler:  

Taç 2016 Çift Kişilik Yatak Örtüsü Modelleri