Aldora’dan Çok Farklı Köşe Takımı Modelleri

Aldora Köşe Koltuk Takımı Modelleri 2016 – Köşe koltuk takımları son yıllarda yükselen modern dekorasyon trendlerinin verdiği ivme ile en çok tercih edilen oturma grupları arasında yer aldı. Bu durum aynı zamanda köşe takımlarının norm olarak daha farklı tasraımlar ile mobilya üreticilerinin ürün gruplarında kendilerine yer bulmalarını sağladı.

Şimdiler de oldukça değişik köşe takımı tasarımlarına rastlamak mümkün. Bir kaç yıl öncesine kadar sadece oturma odalarında ercih edilen köşe koltuk takımları, değişik ve yeni tasarımları sayesinde artık salonlarında vazgeçilmez oturma grupları haline geldi. Mobilya üreticileri köşe takımı ürün gruplarına bu tarz ürünleri de eklerken, bu üreticilerden biride modern mobilya denince akla gelen Aldora oldu.

Aldora En Güzel Köşe Takımı Modelleri

Aldora En Güzel Köşe Takımı Modelleri

Aldora 2016 koleksiyonlarında öne çıkan köşe takımları, salon için tasarlanan modelleri ile dikkat çekiyor. Aldora zengin model, renk ve desen yelpazesi içerisinde yer alan ve hemen üst tarafta resmini gördüğünüz Chester köşe takımı bu duruma verebileceğimiz en güzel örneklerin başında geliyor.

Aldora 2016 Köşe Koltuk Takımları

Aldora 2016 Köşe Koltuk Takımları

Geçtiğimiz yılların beğenilen tarzlarından biri olan retroda Aldora köşe takımları arasında kendine yer buluyor. Lucca köşe takımı bu tarza örnek olarak verebileceğimiz Aldora köşe takımlarından biri.

2016 Modern Köşe Takımı Modelleri Aldora

2016 Modern Köşe Takımı Modelleri Aldora

Aldora 2016 köşe takımı koleksiyonları arasında daha bir çok beğeni toplayacak nitelikte modern tasarımlar dikkat çekiyor. Bizlerde dekorask.net olarak bu tasarımları bir araya getiriyoruz. Aşağıda ki foto galerimizde göz atabileceğiniz örnekler bu yılın trendini belirleyecek tasarımlardan oluşmasının yanı sıra; desenleri, normları ve tabi ki konforlu modelleri ile farklı zevklere ve tercihlere hitap ediyor…

2016 Aldora Köşe Takımı Modelleri Görselleri