İkea Sehpa Modelleri Ergonomik Tasarıma Sahip Örnekler

İkea Sehpa Modelleri– İkea serimizin bu bölümünde, yeni yıl koleksiyonunda sade tasarımları ile dikkat çeken ikea sehpa modelleri arasından derlediğimiz galeriyi paylaşacağız. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl ki koleksiyonunda da zengin bir model yelpazesi ile görücüye çıkan ikea sehpa modelleri, tasarım konusunda olduğu gibi renk konusunda da farklı zevklere hitap eder nitelikte. Evinizde elinizin altında hem size kolaylık sağlayacak hem evinizde düzen sağlayacak bazı modellere yazımızın içeriğinde yer vereceğiz. Renk ve model çeşitliliği olan modellerden ilk örnekle başlamak istiyorum. Aşağıda yer alan özel ceviz ağacından tasarlanan oval şekilli sehpa modeli ile dekorasyonunuza değişik bir hava katabilirsiniz.

ikea-ceviz-kaplama-oval-sehpa-modeli

Canlı renklerin yanı sıra mat ve koyu renklerin öne çıktığı sehpa modelleri; zigon sehpa modelleri, orta sehpa modelleri ve köşe sehpa modellerinin yer aldığı örneklerle bezenmiş durumda. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da ikea tasarım ruhu bütün modellerde kendisini gösteriyor. Biz de bu modeller arasından derlediğimiz örnekleri sizler için bir araya getirdik. İşte ikea sehpa modelleri. İkea sehpa modelleri arasında ister orta ister yan sehpalar ister ahşap kaplama ister metal modeller tercihiniz olabilir. Özellikle çok fonksiyonel modeller daha çok işinize yarayacaktır. Sehpaların alt kademedeki raflarına gazete dergilik olarak kullanabileceğiniz gibi bazı çekmeceli modelleri de tercih ederek gizlemek istediğiniz şeyleri çekmeceler sayesinde gizleyebilirsiniz. Sehpaların ayakları dayanıklı yüzeyleri ayrı bir ışıltı sağlayacaktır mekanınıza.

ikea-beyaz-yan-sehpa-modeli

Aşağıdaki model ne kadar sehpaya pek benzemese de oldukça fonksiyonel bir sehpa. Bu sehpayı istediğiniz ölçülerde büyük ya da küçük şekilde kullanabilirsiniz. Açılan yan kanatlar sayesinde geniş kullanım alanı da sunmaktadır. Misafirleriniz karşısında ikramlarınızı daha da anlamlandıracak özel zamanlar yaşatacaktır sizlere. İkea uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor. Şık tasarımları ile oturma odalarınızın salonlarınızın dekorasyonunu tamamlayacak özel bir aksesuar sunuyor sizlere ikea. Çok çeşit model arasından tercih yapmakta zorlanabilirsiniz. Ama ihtiyaç ve zevkleriniz ve en önemlisi dekorasyonunuzu da göz önüne alarak tercihlerinizi yönlendirebilirsiniz. İkeanın daha önce sizlere sunmuş olduğumuz ikea kitaplık modellerine de buradan göz atabilirsiniz.

ikea-acilabilen-orta-sehpa

ikea-alt-rafli-yan-sehpa