İkea Kitaplık Modelleri Hem Şık Hem Hesaplı

İkea Kitaplık Modelleri– Yeni sezon yılı koleksiyonu ile yediden yetmişe farklı zevklere hitap eden ikea, bu yılın koleksiyonu arasında yer verdiği dekoratif mobilyalar, aksesuarlar ve tamamlayıcı ürünlerin yanı sıra kitaplık modelleri gibi demirbaş tamamlayıcı ürünlere de yer veriyor. Portatif ve fonksiyonel tasarımları ile yetişkinler kadar gençlerin de beğenisini kazanan ve geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da koleksiyonuyla tercih sebebi olan ikea, bu yılki kitaplık modelleri ile kitap tutkunlarının tercihi oluyor. Hem kalite hem şıklığı ile göz dolduran modellerden biri hemen aşağıda duruyor. Masif ahşap doğal görünüme sahip rafları kapalı kapaklı bölmeleri ile ihtiyaçlarınızın fazlasını karşılamaya yetecek bir model. Böylece kapaklı panellerde gizlemek istediğiniz eşyaları, camlı bölmelerde de sergilemek istediğiniz eşyalarınızı sergileyebilirsiniz. Kapaklarda yer alan yavaşlatıcı stoperler kapakların yavaş açılıp kapanmasını sağlayarak, kitaplığınızın uzun yıllar kullanılmasına olanak sağlar.

ikea-ahsap-gorunumlu-kitaplik

Geçtiğimiz yılki koleksiyonunda öne çıkan portatif modellerinde olduğu gibi bu yıl ki koleksiyonda yer verdiği kitaplık modellerinde de benzer tasarımlara imza atan ikea, renk konusunda da farklı zevklere hitap eden zengin bir yelpaze ile görücüye çıkıyor. İşte bu yılın tercih nedeni olacak ikea kitaplık modelleri arasından bizim seçtiklerimiz. Hem fonksiyonel hem kullanım kolaylığı sağlayan ihtiyaç ve zevklerinize hitap eden kiraplıklara hayran kalacaksınız. Kitaplıklar evinizin konumu durumu dekorasyonunuza göre uygun modeller evinize çok yakışacak.

ikea-beyaz-kitaplik-modeli

Özellikle yüzeyleri doğal ahşap kaplama modeller çok tutulan modeller arasında. Tıpkı aşağıdaki örnek gibi. Bu kitaplığın bir önemli özelliği de raflarının ayarlanabilir olmasıdır. İhtiyacınıza göre istediğiniz boyutlarda ayarlanabilir raflara sahip bir kitaplık. Böylece kitaplarınızı da büyükleri küçükleri bölüm bölüm istifleyebilirsiniz.

ikea-kitaplik-modeli

Yine bazı kitaplıklara ekli olarak çalışma masaları yer almakta. Ayrıca ikeanın çalışma masası modellerine de buradan göz atabilirsiniz. İsterseniz raf ya da büfe olarak kullanabileceğiniz ayrı parçaları da yer almaktadır. Büyük küçük çok çeşiti ikea’da bulabilirsiniz. Aşağıdaki de zarif küçük bir örnek. Ayrıca ikea kitaplıkları siz bile kolayca vida olmadan kolayca birbirine monteleyebilirsiniz. Sonrasında ise keyifli kullanım sağlar size.

ikea-rafli-kitaplik-modeli