İkea Yemek Masası Modelleri Hoş Sofralar İçin

İkea Yemek Masası Modelleri– Hoş yemek sofraları hazırlamak çok zor olmasa gerek hanımlar ama bu sofralarınıza eşlik edecek hoş yemek masaları konforlu sandalyeleri ile sıcak yemek saatlerinizi daha hoş hale getirmenizde yardımcı olurlar. Bunu da sizlere her zaman olduğu gibi İkea sağlar. İkea sandalye modellerini daha önceki yazımızda sizlere sunmuştuk. Bu şahane konfor sunan göz alıcı sandalyeleri şık masalarla buluşturmak istemez misiniz? Mutfak, salon, oturma odası yemek odası için farklı tasarımlara sahip zengin bir yelpaze ile görücüye çıkan ikea, bu yılki koleksiyonunda da yer verdiği yemek masası modelleri ile bu yılın trend isimleri arasında yerini alıyor. Farklı zevklere hitap eden farklı renk tonlarına ve tasarımlara sahip yemek masası modelleri, fonksiyonel yapılarının yanı sıra kullanım alanlarına göre farklı bir grup yelpazesine de sahip. Mutfak için tercih edilebilecek yemek masası modelleri arasında öne çıkan tasarım farkı genellikle duvara monte edilebilen yemek masası modelleri olurken, salon, oturma odası ve yemek odası için tasarlanan modeller katlanabilir özelliğe sahip. Özellikle katlanabilir genişleyebilir fonksiyonel yemek masaları dar alanlarınız için çok uygun kullanım sağlayacaktır. Özellikle dar mutfaklar için duvara monte edilebilen yemek masaları revaçta. Yine dediğimiz gibi sandalyeli ya da sandalyesiz olarak parçalı olarak satın alabilirsiniz. İkea müşterilerini memnun etmeye bayılıyor olmalı ki uygun fiyatlarla sizleri şımartacak.

ikea-yemek-masasi-modeli

Biz de bu farklı tasarımlara ve kullanım alanlarına göre farklı kullanıma sahip ikea yemek masaları arasından bir derleme hazırladık. Aşağıdan göz atabileceğiniz örnekler ikea mobilyanın bu yılki koleksiyonunda tasarımları ile öne çıkan örneklerden oluşuyor. İşte birbirinden şık ve kullanışlı ikea yemek masası modelleri. Hemen aşağıdaki yemek masası diğerlerinden çok farklı çünkü duvara monte edilebiliyor. Kullanılmadığı zaman ihtiyaç olmadığı zamanlarda kaldırılabilir hatta raf olarak ta kullanabilirsiniz.

duvara-monte-edilebilen-ikea-yemek-masasi

Açılabilen kapanabilen masalar özellikle beklenmeyen misafirler için ya da özel davetler için aile bireyleri dışında kişileri yemeklerde ağırlamak için çok büyük avantaj. Masalara özel olarak tasarlanan sandalyelerle şık bir uyum yakalayabilirsiniz.

ikea-acilip-kapanabilen-ahsap-yemek-masasi

ikea-oval-yemek-masasi