Ikea Banyo Dolapları ile Basit ve Şık Banyolar !

Ikea Banyo Dolabı Modelleri 2016 – Tamamen basitlik ve fonksiyonel üzerine kurulu İsveç mobilya tarzının dünyada ki en önemli ve devasa denilebilecek kadar büyük temsilcisi ve bu tarz dünya ya sevdiren misyoneri Ikea'nın 2016 ürünlerini sizler için incelemeye devam ediyoruz. 

Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde Ikea dekoratif duvar raflarını sayfalarımızda sizler ile paylaşmıştık. Bu sayfamızda ise banyolarında zarif, kullanışlı ve şık banyo mobilyaları görnek isteyen dekorask.net takipçileri için Ikea en yeni banyo dolaplarına göz atıyoruz. Sizlerden abartılı olmayan basit ve şık tarzlardan yada bunu kısaca "ıkea tarzı olarak adlandıralım" hoşlanıyorsanız hoş geldiniz sefa geldiniz… 

Ikea Banyo Dolabı Modelleri 2016

Ikea Banyo Dolabı Modelleri 2016

Tasarım ve renk çeşitliliğinin yanı sıra kullanışlılık konusunda da farklı taleplere ve zevklere hitap eden ikea, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl ki koleksiyonuyla da farklı zevklere hitap etmeyi başaran Ikea'nın yeni banyo koleksiyonunda hakikaten görülmeye değer tasarımlar var. Özellikle bir kaç farklı tasarıma sahip lavabolu banyo dolabı tam anlamı ile ikea ruhunu yansıtıyor…

Ikea En Yeni Lavabolu Banyo Dolabı Tasarımları

Ikea En Yeni Lavabolu Banyo Dolabı Tasarımları

Ikea 2016 koleksiyonunda ayrıca mobilya tasarımları ile olduğu kadar aksesuar ve dekoratif mobilya tasarımlarıyla da farklı zevklere hitap etmeyi başarırıken, yine ev hanımlarının gözdesi oluyor.

Ikea Yeni Sezon Lavabolu Banyo Dolapları

Ikea Yeni Sezon Lavabolu Banyo Dolapları

Biz de tasarımları ve renk çeşitliliği ile olduğu kadar kullanışlı yapılarıyla da dikkat çeken bu tasarımlar arasında öne çıkan, Ikea'nın  banyo dolabı modellerinden bir derleme hazırladık. Aşağıdan göz atabileceğiniz örnekler ikea'nın bu yılki koleksiyonu arasında öne çıkan ikea banyo dolapları arasından derlediğimiz örneklerden oluşmaktadır. İşte birbirinden şık ve kullanışlı 2016 ikea banyo dolapları:

İkea 2016 Banyo Dolabı Modelleri Görselleri