Aldora’dan Çarpıcı Koltuk Takımı Tasarımları

Aldora Koltuk Takımı Modelleri 2016 – Geçtiğimiz günlerde köşe koltuk takımları ve TV-duvar ünitesi tasarımlarına göz attığımız Aldora bu defa yine sıradışı tasarımları ile karşımızda. Hatırlıyorsanız incelediğimiz Aldora ürünleri genel anlamda oldukça farklı normlara, hayal gücü sınırlarını zorlayan tasarımlara sahiplerdi. 

Bu sayfamızda ise sıradışı tasarımlardan hoşlanan, dekorasyon ve mobilya konusunda farklı olmak isteyen dekorask.net takipçileri için Aldora 2016 koltuk takımı ve oturma grubu modellerini detaylı olarak inceliyoruz. Eğer şu sıralar eskiyen koltuk takımlarınızı yenilemek gibi bir niyetiniz var ise ya da evlilik hazırlığı içerisinde olup mobilya anlamında çeyiz bakınıyorsanız bu ürünleri mutlaka görmenizi öneririz… 

Aldora Koltuk Takımı Modelleri Yeni Sezon

Aldora Koltuk Takımı Modelleri Yeni Sezon

Aldora koltuk takımı ve oturma grubu ürünü bir tutulmuş. Aldora seçim konusunda müşterilerini serbest bırakmış, bu alanda seçiminizi 3'lü 2'li 1'li ve ya berjer olarak seçebiliyorsunuz. Karşınızda bir çok seçenek var. Bu seçenekler genel anlamda büyüleyici bir görselliğe sahip.

Değişik Koltuk Takımı ve Oturma Grubu Tasarımları Aldora

Değişik Koltuk Takımı ve Oturma Grubu Tasarımları Aldora

Bu duruma verebileceğimiz en güzel örnek ise hemen üst tarafta fotoğrafını gördüğünüz Rose koltuk takımı. Sıradışı tasarımı ile dikkat çeken takım bir zamanların kanaviçe desenlerini anımsatıyor… 

Aldora 2016 Koltuk Takımı Modelleri Görselleri

Aldora 2016 Koltuk Takımı Modelleri Görselleri

Oturma grubu ünitesi ile her eve modern ve konforlu bir hava katacak denli başarılı tasarımlarla görücüye çıkan Aldora, salon takımı modellerinin yanı sıra 2016 koltuk takımı modelleri ile yıla damgasını vuracak nitelikte. Bu yıl da geçtiğimiz yıl ki koleksiyondan nostaljik esintilerin de yer aldığı en yeni oturma gubu modelleri, konforlu, modern ve estetik hatları ile dikkat çekiyor.

Biz de bu örneklerden bazılarını sizler için bir araya getirdik. Aşağıda yer alan galeride bu yılın modasını belirleyecek nitelikte tasarımlar yer alırken, aldora mobilyanın estetik, modern ve tasarım anlayışı da bütün örneklerde kendisini hissettiriyor. İşte 2016 Aldora koltuk takımı modelleri:

Aldora En Yeni Koltuk Takımı Modelleri