Marshall 2016 Dış Cephe Duvar Renkleri Cıvıl Cıvıl

Marshall Dış Cephe Renkleri 2016 – Dış cephelerini boyatmak isteyenlere en büyük yardım yine boya sektörünün lideri Marshall'dan geliyor. Marshall 2016 dış cephe duvar renkleri kartelasına gerçekten çok harika duvar renkleri yer alıyor. Bizlerde dekorask.net olarak bu sayfamızı sizler için bu güzel renklere ayırıyoruz.

Yeni sezona iddialı bir giriş yapan ve ortaya gerçekten inanılması güç boyalar çıkartan Marshall, özellikle dış cepheler için hazırladığı yeni renkleriyle tüm dikkatlerü üzerine çekti. Marshall'ın 2016 yılı için hazırladığı dış cephe renklerine bakarken emin olun çok etkilenecek ve bu harika boyalardan bir tanesini dış cephelerinize uygulatmak isteyeceksiniz.

Marshall Boya 2016 Dış Cephe Renkleri

Marshall Boya 2016 Dış Cephe Renkleri

Marshall dış cephe renk kartelasında bu yıl oldukça farklı renklerin olduğunu gözlemliyoruz. Dış Cephe Boya Renklerinde Kırmızılar, Pembeler, Morlar bu yılda daha ön plandalar sanki. Tabi sadece ana renk olarak bahsetmiyoruz. Bu renklerin çok tatlı ve çok farklı renkleride kartelada yerlerini alıyorlar.

Marshall Boya Dış Cep Cephe Renk Kataloğu

Marshall Boya Dış Cep Cephe Renk Kataloğu

Tıpkı Marshall iç Cephe Kataloğunda olduğu gibi dış cephelerde de Marshall'ın sarılarını uçuk sarılarını, misket limonlarını, okyanus yeşillerini, violetlerini ve bunun yanında gri gibi soğuk nötrlerini görebiliyoruz… 

Marshall Dış Cephe Renk Kartelası

Marshall Dış Cephe Renk Kartelası

Dış cephelerinizin eskidiğini, yıprandığınız ve rengini yitirdiğini düşünüyorsanız mutlaka Marshall'a uğrayın! Sizin için en uygun rengi Marshall'da rahatlıkla bulabilecek ve buradan alacağınız boyalar ile dış cephelerinizi hem sağlamlık hem de şıklık anlamında daha ileri seviyelere taşıyabileceksiniz.

MARSHALL DIŞ CEPHE RENK KARTELASI 2016