Dekorasyonlarınızı Kanvas Tablolar İle Güçlendirin !

Kanvas Tablo Modelleri 2016 – Son dönemde kanvas tablolar normal tablolara, hatta yağlı boya tablolara göre daha ön planda. Bu tarz ürünlere ise yoğun bir talep var. Bu yoğun talep ise üreticileri daha farklı, daha ilginç ve tabi ki daha güzel kanvas tablo tasarımları yapmaya itiyor.

Dolayısı ile ev dekorasyonu konusunda önemli ayrıntılardan biri olarak kabul edilen kanvas tablolar, geçtiğimiz yıl olduğu gibi 2016 yılında da dekorasyon ve aksesuar firmalarının koleksiyonları arasında şık tasarımları ve modern figürleri ile yer ediyor. Bu yıl daha çok şehir ve doğa manzaralarının yer aldığı kanvas tablo modelleri, renk konusunda da yüksek çözünürlüklü resim ve fotoğraflarla zengin bir model yelpazesine sahip.

Modern Kanvas Tablo Çeşitleri

Modern Kanvas Tablo Çeşitleri

Şu sıralar en tutulan kanvas tablolar ise parçalı kanvas tablo modelleri. 3 Parça, 4 parça, 5 ve 6 parça kanvas tabloları piyasada çok farklı tasarımları ile bulmak mümkün. 

En Güzel Kanvas Tablo Örnekleri

En Güzel Kanvas Tablo Örnekleri

Ayrıca parçalı kanvas tabloların yanında ev dekorasyonunuza katkıda bulunacağını düşündüğümüz kanvas duvar saati modelleride mevcut.  

2016 Parçalı Kanvas Tablo Modelleri

2016 Parçalı Kanvas Tablo Modelleri

Tasarım konusunda çeşitli şekillerin yer aldığı tablolar, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da isteğe ve mobilya, dekorasyon tasarımına göre şekillendirilebiliyor. Biz de bu farklı figürlerin, doğa ve şehir manzaralarının yer aldığı kanvas tabloları sizler için bir araya getirdik. İşte birbirinden şık, farklı ve renkli örneklerin yer aldığı 2016 kanvas tablo modelleri:

En Güzel Kanvas Tablo Modelleri