Çilek Mobilya’dan Babaları Kıskandıran Araba Karyola Modelleri

Çilek Mobilya Araba Karyola Modelleri – Araba yatakların ilk çıktıkları zamanları hatırlayanlar, daha doğrusu ilk tasarımlarını hatırlayan arkadaşlar vardır mutlaka. Sadece suntalemden iki boyutlu araba süsü verilmiş uyduruk ürünlerdi ve suntalem olduklarından maalesef ömürleri pek uzun olmazdı.

Ardından oyuna Çilek Mobilya girdi ve o çok tutulan, her şeyiyle gerçekçi, 3 boyutlu araba yatak modellerini sahneye çıkardı. O zamanlarıda hatırlıyorsunuzdur, çocuklar bu ürünlere bayılmışlar, anneler babalar bile bu araba yataklara hasta olmuşlardı. Bu araba karyolalar ile Çilek Mobilya büyük sükse yapmıştı. İşte dekorask.net'un bu sayfasında o zamandan bu zaman kadar gelişerek daha da güzelleşen Çilek Mobilya araba yatak modelerini sizler için inceliyoruz, örneklerini beğenilerinize sunuyoruz.

Çilek Mobilya 2016 Araba Karyola Tasarımları

Çilek Mobilya 2016 Araba Karyola Tasarımları

Çilek Mobilya araba karyolaları, opsiyonel müzik sistemi, ışık ve sesleri kontrol eden uzaktan kumandası, LED ışıklı arka sinyali, tampon tasarımı üzerinde panjuru, body kit ve sis farları, üç boyutlu egzoz tasarımı, LED ışık efektli yıldız jantı ve koruma amaçlı sünger dolgulu deri iç döşemesi ile neredeyse gerçekleri kadar donanımlılar.

Çilek Mobilya Yavru Bazalı Araba Karyola Modelleri

Çilek Mobilya Yavru Bazalı Araba Karyola Modelleri

Çocukların hayal dünyalarının başkahramanı olan Çilek Mobilya araba karyola modelleri GTİ, Biconcept, Coupe ve Turbo Max koleksiyonlarından oluşan çocuk odası takımları arasında yer alırken, Coupe koleksiyonunda yer alan araba karyolalar yavru baza özelliği ile de aniden gelen yatılı arkadaşlar ve kuzenler için hayat kurtarır nitelikte… 

Kız Çocuk  İçin Çilek Mobilya Araba Karyola Modelleri

Kız Çocuk İçin Çilek Mobilya Araba Karyola Modelleri

Şimdi dilerseniz gelin sözü daha fazla uzatmadan hemen alt tarafta yer alan ve gerçeklerini aratmayan donanımları ile babaları bile kıskandıran Çilek Araba Yatak modellerine aşağıda yer alan foto galerimiz içerisinde hep birlikte göz atalım…

ÇİLEK MOBİLYA EN YENİ ARABA YATAK MODELLERİ ÖRNEKLERİ