Alçı Mutfak asma tavan modelleri örnekleri ve fikirleri

Mutfak Ama Tavan Modelleri – Asma tavanlar bir zamanların en şaşalı dekorasyon unsurları arasında yer alan kartonpiyerlerin ardından ilk olarak salonlarda boy gösterdiler. Alçıpan asma tavan tasarımları salonlarda kısa zamanda en tutulan dekorasyon uygulamalarının başında gelir oldu.

Zaman içerisinde yatak odalarında, oturma odalarında da uygulanmaya başlayan asma tavanlar, son olarak mutfaklarda girdiler. Şimdilerde evlerin mutfaklarda dahil tamamında yer alan asma tavanlar bu gün mutfaklara özel tasraımları ile yer alıyor dekorask.net sayfalarında. Mutfak dekorasyonunda asma tavan uygulaması yaptırmak isteyen takipçilerimiz için mutfak asma tavan modellerine göz atıyoruz.

Mutfak Asma Tavan Tasarımlarından Örnekler

Mutfak Asma Tavan Tasarımlarından Örnekler

Alçıpan asma tavan uygulamaları genel olarak modern tarz mutfaklara uygulandıklarından, tasarımlarıda bu tarza yatkın oluyor. Yuvarlak hatların sonunda keskin köşe dönüşleri, mutfak dolabına paralel devam eden spot aydınlatmaların yer aldığı taç kısımları ve orta havuz boşluğu içerisinde genel aydınlatmayı sağlayan ana göbek…

Mutfaklar İçin En Güzel Asma Tavan Modelleri 2016

Mutfaklar İçin En Güzel Asma Tavan Modelleri 2016

Mutfak asma tasarımımızın genel hatlarında durum böyle. Ancak tasarımcılar bu asma tavanların genleri ile biraz oynadıkları zaman veya hayal gücü sınırlarını zorlayan dokunuşlarla alçı tavan tasarımlarında harikalar yaratıyorlar. Son dönemde mutfak dekorasyonlarına katkısı yadsınamaz asma tavan modelleri, dekoratör ve ustaların sayesinde bambaşka tasarımlar ile karşımıza çıkıyorlar.

Alçıpan Mutfak Asma Tavan Modelleri

Alçıpan Mutfak Asma Tavan Modelleri

Sizde mutfak dekorasyonunuzda bu tarz bir asma tavan uygulaması görmek istiyorsanız ve henüz nasıl bir şekil uygulatacağınıza karar veremediyseniz hemen aşağıda yer alan foto galerimize göz atmanızı öneririz. Çünkü bu foto galeri içerisinde sizlere ilham verebilecek, mutfağınıza çok yakışacak birbirinden güzel mutfak asma tavan modellerini bulacaksınız… 

MUTFAK ALÇIPAN ASMA TAVAN MODELLERİ ÖRNEKLERİ