Cardin Televizyon Üniteleri Tasarımlar Bir Harika

Cardin Televizyon Üniteleri– Mobilya gruplarının ardından sıra geldi dekoratif mobilya ürünlerine. Cardin mobilyanın yaşam üniteleri kategorisinde yer alan 2016 tv üniteleri, farklı tasarımları, seyir keyfi sunan portatif yapıları ve modern hatları ile salonunuza modern ve şık bir hava katacak nitelikte. Cardin serisinin bu bölümü için özel olarak bir araya getirdiğimiz cardin tv üniteleri galerimizde bu yılın trendi olacak cinsten tasarımlar yer alırken, televizyon ve film keyfi yapmanız için birebir. Hem televizyon keyfinizi ikiye katlayacak hem de dekorasyonunuzun önemli bir parçası haline gelecek cardin tv üniteniz. Gerçek anlamda özgün tasarımlara sahip cardin kalitesine yakından şahit olacaksınız.

cardin-almira-tv-unitesi

Kompakt tasarımların yanı sıra panel grupların da yer aldığı 2016 televizyon ünitesi modelleri, koyu renklerin yanı sıra canlı renklerin de bulunduğu ve cardin tasarım anlayışının hâkim olduğu özgün örnekler de yer alıyor. Biz de bu örnekleri sizler için bir araya getirdik. İşte 2016 cardin televizyon üniteleri: Şahane tasarımlara ek olarak sehpa oturma odası takımı ile bir konsept oluşturmanız da mümkün aslında. Böylece dekorasyonunuzda bir bütünlük sağlamış olacaksınız.

cardin-firuze-tv-unitesi

Yine dekorasyonunuzun rengine uyumuna göre tekli olarak tv ünitelerini dekorasyonunuza kazandırabilirsiniz. Bir tv ünitesi mi tabii ki hayır. Bir kitaplık bir görsel şov yapabileceğiniz sergileme alanı ya da kapalı bölmeleri olan saklama alanına sahip çok fonksiyonlu tv üniteleri ile odanıza yeni bir görünüm katacaksınız. Şık tasarımları yerden yüksek ayakları sayesinde hanımlar da kolaylıkla temizlik yapabilecekler. Öyle ordan orada mobilyanızı sürüklemeye gerek kalmadan temizliği daha kolay hale getirmenin en güzel tarafı. Salonunuzda cardin köşe takımları ile cardin tv ünitelerini harika bir şekilde kombine edebilirsiniz. Cardin köşe takımları için burayı tıklayabilirsiniz.

cardin-melisa-tv-unitesi

Hepsi çok şık. Özellikle çok fazla yeriniz yoksa duvar modüllü olanları tercih ederek hem şık hem yerden tasarruf edebilirsiniz. Aşağıdaki model gibi duvara monte edilebilen modüller ile daha hoş göze hitap eden bir dizayn kurabilirsiniz. Cardin’de çeşit çok size sadece tercih etmek kalıyor sevgili misafirlerim.

cardin-retro-tv-unitesi