Cardin Köşe Takımı Modelleri Tarz Örnekler Burada

Cardin Köşe Takımı Modelleri– Mobilya sektörünün başarılı ismi cardin, 2016 yılı koleksiyonu ile ev hanımlarının tercihleri arasında yer alırken, 2016 yılı koleksiyonunda yer alan köşe takımı modelleri ile estetik ve modern tasarım anlayışını bir kez daha ortaya koyuyor. Özellikle mobilya ve tamamlayıcı ürünler konusundaki tasarımları ile dikkat çeken cardin, benzer modern tasarımlara bu yıl ki koleksiyonda da yer vererek 2016 yılına modern bir giriş yapıyor. Köşe takımlarına ben de bayıldım doğrusu görür görmez de hemen siz değerli takipçilerimizle paylaşmak istedim. Misafirlerinizi davet ettiğinizde çok hoş vakitler geçirecek misafirleriniz kalkmak istemeyecekler. Kaliteli temizlenebilir sağlam kumaşlarla dizayn edilmiş özel işlemeli  köşe koltuk modelleri ile evinizin şıklığına şıklık katarken konforunuz da ikiye katlanacak.

cardin-berna-kose-takimi

2015 yılı koleksiyonunda da dikkat çeken tasarımlarla evlere şenlik bir koleksiyon hazırlayan cardin, bu renkli tasarımları bu yılki koleksiyonunda da devam ettiriyor. Biz de bu modern ve renkli tasarımlar arasından sizler için özel bir seçki hazırladık. Galeride yer alan örnekler cardin mobilyanın 2016 yılı koleksiyonunda tasarımları ve renkli yapıları ile olduğu kadar konforlu yapılarıyla da öne çıkan örneklerden oluşuyor. İşte 2016 cardin köşe takımı modelleri:

cardin-cagri-kose-takimi

Köşe takımları gerek tasarımları gerek fonksiyonellikleri ile sizi cezbedecek. Özel tasarlanmış modeller kalite şıklığı beraberinde barındırıyor. Özellikle renkler arası uyumlarına bayıldım doğrusu. Evinize girdiği andan itibaren ferah şık bir dekorasyon elde edeceksiniz. Konfor üstüne konfor sunan görsel anlamda da bütünlük sağlayan kırlent ve yastıklar köşe takımlarını tamamlayan ayrıntı olmuş.

cardin-sirma-kose-takimi-2016

Modellerde dikkat çeken bir ayrıntı da fitil uygulaması oluyor. Yerden yüksek ahşap şık ayakları sayesinde daha bir zariflik kazanmış modeller. Oldukça modern görünümleri canlı renkleri odanıza canlılık katacak. Cardin köşe takımları oturma odaları ve salonlarda en çok tercih edilenler arasında olacak bu sezonda. Özellikle büyük salonlar için köşe takımları oldukça kullanışlı olmakta. Köşe takımınıza uzanacaksınız ve keyfini sürmek size kalacak. Cardin bu sezon ki salon takımlarını da buradan incelemenizi tavsiye ediyorum.

cardin-sorento-kose-takimi