Cardin Yemek Odası Takımları İle Yemek Anlarınız Şölene Dönsün

Cardin Yemek Odası Takımları– Mobilya gruplarının ardından kombin ve panel olmak üzere iki farklı grupta inceleyebileceğimiz cardin yemek odası takımları, cardin mobilyanın 2016 yılı koleksiyonunda zengin bir model yelpazesi ile görücüye çıkıyor. Bu yıl ki koleksiyonda dikkat çeken 2016 yemek odası takımları, çeşitli aksesuarlar, dekoratif mobilyalar ve tamamlayıcı ürünler eşliğinde zengin bir katalog ile karşımıza çıkıyor. Bu zengin ürün yelpazesinden kendi zevkinize cebinize ve dekorasyonunuza uygun olanı tercih edebilirsiniz. Aşağıda cardin mobilyanın özel tasarımlarından birini görüyorsunuz. Cardin elin yemek odası bu sezon yemek odası modellerinden. Renk uyumu tasarımı çok özgün. Şık ovak şekilli aynalı konsolu cam bölmeli büfesi ile harika bir görünüm sunuyor. Pudra ve beyaz renklerinin uyumuna bir bakar mısınız? Harika bir model oluşturulmuş. Modelin tamamını 5.020TL ile satın alabilirlen 1+11 taksitle ödeme şansı ile de satın alabileceksiniz.

cardin-elin-yemek-odasi

Büfeler, portatif özellikli masa ve sandalyeler, biblolar, berjerler, üniteler; cardin yemek odası modelleri arasında öne çıkan dekoratif mobilya ve tamamlayıcı ürünler arasında dikkat çekiyor. Biz de bu örnekler arasından derlediğimiz özel galeriyi sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıdan göz atabileceğiniz galeride cardin mobilyanın 2016 yılı koleksiyonundan derlediğimiz kombin ve panel örnekler yer alıyor. İşte birbirinden şık 2016 cardin yemek odası takımları: Salonunuzda bir konsept oluşturmak bir bütünlük sağlamak için cardin tv ünitelerini bu yazımızdan inceleyebilirsiniz. Aşağıda da çok hoş dizayn edilmiş bir yemek odası takımı görüyorsunuz. Çiçek desenli sandalye ve bankı ile mekana güzellik katıyor. Neşe dolu sıcacık yemek anlarınızı cardin ile tamamlayın.

cardin-firuze-yemek-odasi-takimi

Modern ya da klasik ya da lüks ya da sade cardin her zevke uygun tasarımlarını bu sezonda sizlerin beğenisine sunuyor.

cardin-almira-yemek-odasi

Şıklık ayrıntılarda gizlidir. Ayrıntılarına dikkat ederseniz çok özenle tasarlanmış yemek odası takımları. Hepsi birbirinden şık ve şahane tasarımlar. Yeni ev alanlar yeni evlenecek olanlar cardin mobilyaya uğramadan karar vermeyin. Dediğim gibi tv üniteleri ya da salon takımları ile salonunuzda bir uyum yakalayabilirsiniz. Yemek vakitlerinizi daha konforlu hale getirmek için cardin size yeter.

cardin-gokce-yemek-odasi