Fawori Boya İç Cephe Duvar Boyaları ve Renklerine Göz Atın !

Fawori Boya İç Cephe Duvar Renkleri – İç cephelerinizi duvar rengi anlamında farklılığa uğratmak ve daha net bir iç cephe dekorasyonu hazırlamak istiyorsanız sizlerde en büyük yardımı Fawori'den alabileceksiniz. Boya sektörünün dev firması Fawori, yeni hazırladığı iç cephe duvar renkleri kartelalarına öylesin etkileyici ve dikkat çekici boya alternatifleri eklemiş ki gerçekten çok etkileneceksiniz. İç cephelerinizi renk anlamında değişime uğratmak istiyorsanız sizlerde mutlaka Fawori'ye uğramalı ve Fawori'den alacağınız bir duvar rengini dekorasyonlarınıza yansıtmalısınız. 

Fawori Boya'nın iç cephe boyaları ile bunu kolaylıkla başarabileceğinizi düşünüyoruz, zira katalog içerisinde o kadar değişik renkler varki görmelisiniz. Dolayısı ile sözü daha fazla uzatmadan hemen bu güzel duvar renklerine göz atmaya başlayalım, ne dersiniz ?.. 

Fawori Boya Renk Kataloğu 2016

Fawori Boya Renk Kataloğu 2016

Trend duvar renklerinin farklı tonları ile birlikte kartelada yer alan renkler içerisinde kuşkusuz en dikkat çekenleri Banana serisinde yer alıyor. Son bir kaç yıldır sıklıkla kullanılan renklerden farklı olarak sarılar ve kahvelerin oldukça tatlı tonlamaları göz çarpıyor.

Fawori Boya 2016 İç Cephe Renk Kartelası

Fawori Boya 2016 İç Cephe Renk Kartelası

Yine April ve Aqua koleksiyonuda dikkat çeken Fawori Boya renkleri arasında. Burada somon ve pastel tonlamalarını bir arada görüyoruz. Yeşil tonlamalarından hoşlananlar ise Bonsai serisine bayılacaklar, zira bu seri içierisinde yeşilin çok şık tonları mevcut. 

2016 Fawori Boya İç Cephe Duvar Renkleri

2016 Fawori Boya İç Cephe Duvar Renkleri

Yeni teknolojiyi de arkasına alarak ortaya inanılmaz duvar rengi alternatifleri çıkartan Fawori Boya 2016 kartelası içerinde yer alan diğer renkleri foto galerimizde detaylı olarak inceleyebilirsiniz. 

FAWORİ BOYA 2016 RENK KATALOĞU