Bu Perde Modellerini Görmeden Perde Yaptırmayın !

En Güzel Perde Tasarımları – Ev dekorasyonunun en önemli ayrıntılarından biri olarak kabul edebileceğimiz ve ev dekorasyonuna olağanüstü etkisi son yıllarda farkedilen perde modelleri, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2016 yılı koleksiyonlarında da farklı tasarımları ile hanımları büyülemeye devam ediyor.

Tekstil sektörünün öncü isimlerinin bu yılki koleksiyonunda dikkat çeken canlı renkler ve sade tasarımlar, yerel motiflerle zenginleşirken ortaya farklı bakış açılarının modern kalıplarla harmanlandığı estetik perde modelleri çıkıyor. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl ki koleksiyonlarda da kullanım alanlarına ve farklı zevklere göre çeşitli tasarımlar yer alırken, renk ve desen seçenekleri oldukça doyurucu bir tablo çiziyor.

En Güzel Perde Tasarımlarından Örnekler

En Güzel Perde Tasarımlarından Örnekler

Özellkle perde denince akla gelen ilk alan olan salonlar için tasarlanan yepyeni perde tasarımları zerafetleri ile dikkat çekiyorlar. Yine abartılı pillerin olduğu, saray perdelerini anımsatan tasarımlar salonları süslemeye devam ediyor.

Perde Dekorasyon Fikirleri ve Örnekleri

Perde Dekorasyon Fikirleri ve Örnekleri

Son yıllarda salonların perdeler gibi bir diğer vazgeçilmezleri de duvar kağıtları olunca, duvar kağıdı ve kumaş kombinasyonlarına sıklıkla rastlar olduk. Duvar kağıtlarına uyumlu döşemelik kumaşlar ve bu kumaşlar ile apılan perdeler şu sıralar pek revaçta.

Dekoratif Perde Modelleri

Dekoratif Perde Modelleri

Ancak perde dekorasyonu sadece salonlarla sınırlı değil. Bu yıl oturma odaları içinde modern perde tasarımlarının renklendiğini görüyoruz. Turuncular ile harmanlanan mavi ve tonları, kulağa aynı perde içerisinde ayrı cumhuriyetler gibi gelsede ortaya harika perde örnekleri çıkıyor.

Siz ne tür perdelerden hoşlanıyorsunuz bilemeyiz ancak, dekorask.net olarak foto galerimizde ki sizler için bir araya getirdiğimiz perde tasarımlarının en güzellerine bayılacağınızı düşünüyoruz… 

EN GÜZEL PERDE MODELLERİNDEN ÖRNEKLER