Cardin Oturma Odası Takımları Zevk Sahibi Olanlara

Cardin Oturma Odası Takımları– Estetik ve modern tasarımın adresi cardin mobilya serimizin bu bölümünde 2016 yılı koleksiyonunda tasarımları ve renkli modelleri ile olduğu kadar konfor ve kalitesiyle de dikkat çeken cardin oturma odası takımları arasından derlediğimiz örneklerle bir galeri paylaşacağız. Paylaştığımız önceki mobilya gruplarında olduğu gibi oturma odası modelleri arasında da öne çıkan örneklerin yer aldığı galerideki oturma odası modelleri, birbirinden renkli ve farklı tasarımlardan oluşuyor. Cardin öne çıkan modellerini siz de evinizi güzelleştirmek için kullanabilir konfor sahibi olabilirsiniz. Bazı dizi ve filmlere sponsor olduğunu da duydum cardin mobilyanın. Zahide Yetiş’in sunduğu programda kısmetse olur gibi en çok izlenen programlara katkılar sağlıyor cardin mobilya tasarımları. En sevdiğiniz diziyi izlerken gözünüz belki mobilyalara takılabilir belki de o beğendiğiniz mobilyalar cardin’e aittir.

cardin-berna-oturma-odasi

Geçtiğimiz yıla tasarımları ile olduğu kadar kalitesi ve konforuyla da damga vuran cardin, bu yılki tasarımında da öne çıkan oturma odası modelleri, renk, tasarım, konfor ve kaliteli tasarımlarının yanı sıra portatif ve fonksiyonel özellikleriyle de salonunuz ve oturma odanızda alternatif kullanım şekilleri sunuyor. Biz de bu örneklerden derlediğimiz şık modelleri paylaşıyoruz. İşte 2016 cardin oturma odası takımları:
cardin-deniz-oturma-odasi

Tarzınız ne olursa olsun cardin zevkinize ve evinize hitap ediyor. Renk katan kırlent ve yastıkları hem aynı zamanda konfor sunuyor. Rengarenk berjerleri ile de evinize bahar çiçekleri havası sunacak. Bu sene önceki seneler gibi ev dekorasyonunda fazlasıyla görüyoruz zaten çiçek desenlerini. Yine canlı ve pastel renklerin uyumuna da hayran kalacaksınız. Yine daha önceki yazılarımızdan olan cardin tv üniteleri ile dekorasyonunuzda bir konsept oluşturabilirsiniz.

cardin-gardenya-oturma-odasi

Oturma odalarınız için şık tasarımlar sunan cardin mobilya şahane görünümleri ile başlı başına harikalar oluşturuyor. Konfor sıradışı tarzları ile farkınız olacak cardin ile. Renkler bir harika zaten. Dekorasyonunuz canlı bir hale gelecek gelen misafirleriniz bu renklere konfora hayran kalacak. Siz de iyi ki cardin’i tercih etmişim diye gururlanacaksınız.

cardin-serenay-oturma-odasi