Birbirinden Şahane Zebra Stor Perde Modelleri

Zebra Stor Perde Modelleri 2016 – Dekorasyon konusunda ev hanımlarının önem verdiği ürünlerden biri olan perde modelleri, 2016 yılında da birbirinden şık alternatifleri ile görücüye çıkarken, yeni evlenecek çiftlere de zengin bir kreasyon sunuyor. Tasarım konusunda genel hatlarıyla estetik ve modern bir çizgi sunan 2016 perde modelleri, renk konusunda da oldukça zengin bir koleksiyon ile karşımıza çıkıyor.

Genel hatlarını sade ve modern tasarımların oluşturduğu örneklerde öne çıkan sade renkler, çeşitli desenlerle de evinizin farklı alanlarında kullanabileceğiniz örneklerden oluşuyor. Biz de bu sayfamızda stor perde modelleri arasından seçtiğimiz zebra stor perde örneklerini sizler için bir araya getiriyoruz… 

En Güzel Zebra Stor Perde Örnekleri

En Güzel Zebra Stor Perde Örnekleri

Aslında perde tasarımları estetik kaygıya yönelik yapılamaz, ancak günümüzün dekorasyon trendleri yaşadığımız mekanlar da ısı ve enerji tasarrufu, mahremiyeti sağlayabilmek adına yapılması gereken perdeleri estetiğe, dekoratif olmaya itmiştir. Normalde perdelerin bizleri güneşin yaydığı ultraviyole ışınlardan koruduğu gibi güneş enerjisinden maksimum fayda sağlayabileceğimiz, mekanlarımızda güneş enerjisi kullanımı artırarak enerji tasarrufu yapmamızı sağlayacak bir tasarımda olmalıdır. 

2016 Perde Modelleri Zebra Stor Perde Tasarımları

2016 Perde Modelleri Zebra Stor Perde Tasarımları

Zebra perdelerde işte tam bu amaca yönelik perdelerdir. Tek bir mekanizma ile zebra perde sistemimiz hem güneşlik hem de tül olarak kullanılabilir. Gün ışığına iç mekanda hükmedebilirsiniz. Zebra stor perdeler iç mekanların ihtiyacı olan estetik kaygıları da bir çizgide karşılamaktadır.

En Güzel Zebra Stor Perde Modelleri

En Güzel Zebra Stor Perde Modelleri

Zebra stor perdeler tek mekanizma ile tül ve güneşlik olarak kullanıldığı için ekonomik bir üründür.Foto galerimizde bir arada bulacağınız çeşitli zebra stor perde tasarımlarına göz atabilir, İç mekan dekorasyonunuzda perdelerinizde yapacağınız küçük değişikliklerle çok büyük farklar yaratabilirsiniz. 

Zebra Stor Perde Modelleri Galerisi