Yepyeni Dresuar Tasarımları ile Şık Ev Dekorasyonları

Dresuar Modelleri 2016 – Ev dekorasyonu için tamamlayıcı bir misyona sahip olan dresuar modelleri, son bir kaç yılda olduğu gibi 2016 yılı mobilya trendleri arasında da yerini alıyor. Sade ve zarif tasarımlar ile öne çıkan dresuar tasarımlarının yanında gayet modern ve estetik hatlara sahip dresuar örnekleride mobilya markalarının ürün gamları arasında dikkatleri üzerine çekneyi başarıyor.

Şu sıralar yeni ev alan, mobilyalarını yenileyen veya ev dekorasyonlarını gözden geçiren bir çok insan piyasada dresuar modellerini inceliyor, araştırıyor. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu ürünlere talep son dönemde oldukça artınca mobilya üreticileri ve markalarda bu tarz ürün gruplarına farkl, her zevke hitap edecek tasarımlar entegre ediyorlar. Bizler bu sayfamızı bu yepyeni dresuar tasarımlarına ayırarak, verdiğimiz örnekler ile sizleri fikir sahibi yapmaya çalışacağız.

En Güzel Dresuar Tasarımları

En Güzel Dresuar Tasarımları

Dresuar denilince akla hep klasik tarz mobilyalar gelir. Altın varaklı veya gümüş varaklı, bol bol oyma işçiliği olan zarif hatlara sahip dresuarların akla gelmemesi zaten absürd olurdu. Çünkü bu tarz dresuar tasarımları güzellerikleri ile insanları adeta büyülüyorlar.

Yeni Moda Dresuar Örnekleri

Yeni Moda Dresuar Örnekleri

Ancak son dönemde yine klasik tarzda ancak çok farklı renkleri ile modern renk tonları ile karşımıza çıkar oldular. Yükselen modern dekorasyon trendleri bu mobilyalarda da kendilerini gösterir oldu.

Modern Dresuar Modelleri 2016

Modern Dresuar Modelleri 2016

Üstelik sadece sarı, kırmızı, vişne, mürdüm gibi trend renk tonları yansımadı dresuarlara. Modern mobilya tarzlarının kıvrımları, normlarıda yeni nesil dresuar tasarımlarında etkilerini gösteriyor. Artık bu mobilyalarda klasik-avangard ve modern olarak ayrı gruplarda vitrine çıkıyor. 

Sizler klasikçimisiniz, modernist mi bilemeyiz ancak foto galerimizde bir araya getirdiğimiz son moda dresuar modellerine bayılacağınızı düşünüyoruz. 

EN GÜZEL DRESUAR TASARIMLARI GÖRSELLERİ