Aldora’dan Modern Ötesi 2016 TV-Duvar Ünitesi Modelleri

Aldora TV-Duvar Ünitesi Modelleri 2016 – Uygun fiyatlı ve modern mobilya denince akla gelen Aldora, 2001 yılında sektöre merhaba dediği günden bu yana kısacık bir zamanda şık ve modern tasarımları ile geniş bir müşteri portföyü oluştururken bizlerde dekorask.net olarak markanın 2016 yılında koleksiyonlarına eklediği birbirinden şahane TV- duvar ünitelerini bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz. 

Duvar üniteleri grubunda tasarımları ve fonksiyonel yapıları ile öne çıkan Aldora TV- duvar ünitesi modelleri, bu yılın trend listesine listede öne çıkan isimler arasından giriş yapıyor. Oldukça etkileyici renklere ve kullanışlı tasarımlara sahip olan Aldora duvar üniteleri, televizyon sevdalılarına konforlu ve fonksiyonel bir deneyim sunuyor.

2016 Avangard TV-Duvar Ünitesi Modelleri Aldora

Avangard TV-Duvar Ünitesi Modelleri 2016 Aldora

Aldora TV- duvar ünitesi ürün grubunda sadece modern tasarımlar yer almıyor, her zevke hitap eden tv üniteleride markanın ürün gamında yer alırken, avangard tarzlardan hoşlananlar için yukarıda örneğini gördüğünüz Arya duvar ünitesi gibi modellerde mevcut.

Modern TV-Duvar Ünitesi Tasarımları 2016 Aldora

Modern TV-Duvar Ünitesi Tasarımları 2016 Aldora

Ancak en önemli modern mobilya markaları arasında yer alan Aldora'nın modern ötesi tasarımlara sahip muhteşem tv-duvar üniteleri daha bir başka.

Aldora 2016 TV-Duvar Ünitesi Modelleri

Aldora 2016 TV-Duvar Ünitesi Modelleri

Kombin modellerin öne çıktığı 2016 televizyon üniteleri, portatif özellikleriyle de farklı zevklere ve tercihlere göre şekillendirilebiliyor. Geçtiğimiz yılın koleksiyonda da öne çıkan tv üniteleri, 2016 yılının koleksiyonunda da bir kez daha modern, estetik, kullanışlı ve portatif özellikleriyle dikkat çekiyor. Biz de bu birbirinden şık ve kullanışlı örnekleri sizler için bir araya getirdik. İşte 2016 Aldora televizyon üniteleri:

Aldora 2016 TV-Duvar Üniteleri Görselleri