Bellona Yeni Halı Modelleri İle Şık Ortamlar Hazırlayın!

Bellona tasarımcılarının özel detaylar kazandırarak hazırladıkları en etkileyici halı modellerini sizler için inceledik ve bu harika ürünleri ayaklarınıza kadar getirdik. Dekorasyonlarınız içerisinde yaratacağınız özel ortamlar içerisinde kullanabileceğiniz Bellona halı modelleri ile sizlerde dekorasyonlarınıza özel etkiler kazandırabilir ve bu şekilde çok daha net bir dekorasyon ortaya çıkartabileceksiniz. 

2016 yılında bir çok marka bir çok yeni halı modellerini vitrine çıkardı. Bu durum halı dekorasyonunuz için bir çok alternatif anlamına geliyorki, dekorask.net olarak bizlerde bu yeni halı modellerini sizler için incelemeye devam ediyoruz. Bu sayfamızda Bellona Halı 2016 modellerine sizler için göz atıyoruz… 

Bellona Halı Modelleri Wooline Serisi

Bellona Halı Modelleri Woolline Serisi

Bellona 2016 Halı Modelleri arasına son eklenen koleksiyon Woolline oldu. Pudra, kahve, yeşil gibi trend renklerin farklı farklı tonları ile satışa sunulan Woolline serisi şık desenleri itibarıyla salonlarınız için güzel bir alternatif oluşturuyor. Woolline serisi Bellona halılarını Buradan detaylı olarak inceleyebilirsiniz… 

Bellona Halı Softline Koleksiyonu

Bellona Halı Softline Koleksiyonu

Softline koleksiyonuda Bellona yeni halı modelleri arasında yer alıyor. Woolline serisindeki renklere olarak, pembe renginde eklendiği koleksiyonda modern ve çiçekli desenleri görüyoruz.

Bellona Halı Milda Koleksiyonu

Bellona Halı Milda Koleksiyonu

Günün moda renkleri ve desenleri ile vitrine çıkan Milda koleksiyonu ise patchwork halı modelleri arasında yer alıyor. Soft pembe, hardal ve soft mavi gibi renklerle tasarlanan koleksiyon sıradışı halı desenlerinden hoşlananlar için ideal bir seçim olarak görünüyor.

Bellona halıları, sektörde yer alan diğer halı tasarımlarına hiç benzemiyorlar. Çünkü Bellona ürünleri hem daha şık hem de çok daha sağlam yapılara sahipler. Şimdi isterseniz buyrun diğer Bellona halılarına foto galerimizde hep birlikte bakalım! 

BELLONA HALI 2016 MODELLERİ