Poster Duvar Kağıtlarıyla Havalı Ortamlar

Dekorasyonların en önemli parçalarından bir tanesi olan ve eklendikleri ortamlara görsellik ve sağlamlık açısından önemli etkiler kazandırabilen duvar kağıtlarının, son zamanlarda hazırlanan en özel tasarımlarını sizler için sunuyoruz. Poster duvar kağıdı isimiyle nitelendirilen ve dekorasyonlar içerisinde gerçekten önemli etkiler yaratabilen bu tasarımlar diğer duvar kağıtlarına yapı olarak benzeler de tarz ve görünüm olarak hiç benzemiyor ve daha net etkiler yaratabiliyor.

Poster duvar kağıdı tasarımlarında bir çok seçenek var ki kuşkusuz bu tasarımlar içerisinde ilk sırayı doğa manzaraları alıyor. Üç boyutlu basku teknolojisi ile hazırlanan poster duvar kağıtlarında foğa manzaraları öyle gerçekçi ki içinizde ki doğa özlemini dindiriyor.

Poster Duvar Kağıdı Modelleri 2016

Poster Duvar Kağıdı Modelleri 2016

Kışın yağmurlu, karlı soğuk günlerinde, hava sabahın erken saatlerinde bile iç sıkacak kadar kararmışken, kim istemez ki oturma odasının duvarında Pasifik Okyanusunun insanı kışkırtan dalgalarını görmeyi kim istemez ki ?.. 

Deniz Manzaralı Poster Duvar Kağıtları

Deniz Manzaralı Poster Duvar Kağıtları

Akşam olmuş güneş battı batacak, ortalık öyle dingin ki insanın içine dalıp gidesi geliyor. Yatak odası dekorasyonumuzda, başucumuzda duran bu gerçekçi tasarım gerçek olamayacak kadar güzel…  

Yeni Moda Poster Duvarq Kağıdı Tasarımları

Yeni Moda Poster Duvar Kağıdı Tasarımları

Doğadan, denizden sıkılmış olabiliriz, oturma odası dekorasyonumuza biraz hareket, biraz farklılık getirmek istiyoruz. O halde bambaşka poster duvar kağıtlarına göz atalım, zira bu duvar kağıtlarında daha bir çooook tema mevcut… 

Dekorasyonlarınızı güzelleştirmek ve daha dikkat çeken bir dekorasyon modeli ortaya çıkartmak istiyorsanız siz de aşağıdaki harika duvar kağıtlarından bir tanesini tercih etmeli ve bu duvar kağıtlarını ev, ofis veya iş yerlerinize kazandırmalısınız. 

POSTER DUVAR  KAĞIDI DESENLERİ 2016