Banyolarınızı Şımartacak Modern Banyo Dolabı Modelleri

Banyolar içerisinde özel etkiler yaratabilen ve daha net bir banyo dekorasyonu için sizlere ciddi anlamda avantajlar kazandırabilen en yeni banyo dolaplarını ayaklarınıza kadar getirdik. 2016 yılına özel olarak hazırlanan bu harika banyo dolabı modellerini kesinlikle kaçırmamalısınız.

Son zamanlarda banyo dolabı tasarımlarında aşırı bir serbesti dikkatleri çekiyor. Bilindik mobilya normlarının yerini belki bir zamanlar imkansız gibi görünen yuvarlak ve oval hatlar alıyor.

Modern Banyo Dolabı Tasarımları 2016

Modern Banyo Dolabı Tasarımları 2016

Köşeli mobilyalar tarihin karanlık sayfalarına gömülürken, daha estetik görünüşlü oval hatlara sahip banyo dolapları modern banyo dekorasyonlarının vazgeçilmez ürünleri arasında yer alıyor.

En Güzel Modern Banyo Dolabı Modelleri

En Güzel Modern Banyo Dolabı Modelleri

Yeni nesil banyo dolapları sadece normlarıdeğil renkleride çok farklı. Kiraz, kayın, huş gibi bilindik mobilya renklerinin yerini, sarı, yeşil, fuşya, kırmızı ve mavi gibi daha iç açıcı, daha tatlı renkler alıyor.

Modern Banyo Dolabı Renkleri

Modern Banyo Dolabı Renkleri

Bir diğer dikkat çeken yenilik ise yeni banyo dolabı tasarımlarında yer alan aynalar. Aynalarda da köşeler iptal edilmiş ve yuvarlak ve oval hatlı çerçevesiz aynaların kullanıldığı gözleniyor. Ayrıca modern banyo dolabı tasarımlarının yer ile bağlantıları hiç yok, bu tip dolaplar sanki havada duruyormuş gibi görünüyor…

Banyolarınız içerisinde gerçekten etkileyici bir hava yaratabilecek ve banyolarınızı tamamlayabilme anlamında önemli etkiler sağlayabilecek aşağıdaki modern banyo dolaplarını mutlaka yakından görmelisiniz. Sektörün en iddialı tasarımlarına sahip 2016 banyo dolaplarına isterseniz buyrun birlikte bakalım!

MODERN BANYO DOLABI TASARIMLARI 2016