İstikbal’in Yeni Çıkan Genç Odası Takımlarını Gördünüz Mü ?

Yeni bir genç odası dekorasyonu hazırlanmak istenildiği zamanlarda gönül rahatlığı ile tercih edilebilecek bu harika genç odaları, genç arkadaşlarımız için gerçekten harika alternatifler olabilirler. Hemen hemen tüm genç odaları içerisinde kullanabileceğiniz İstikbal genç odalarıyla çocuklarınız için önemli bir oda dekorasyonu ortaya çıkartabilir ve hazırladığınız yeni genç odalarınız ile çocuklarınızı daha fazla rahat ettirebilirsiniz.

İstikbal zaten oldukça geniş olan genç odası ürüb grubuna 2016 yılı ile birlikte yepyeni ürünler ekledi. Bizlerde bu yepyeni istikbal genç odası takımlarını sizler için detaylı olarak inceledik.

İstikbal 2016 Genç Odası Modellerinden Gold Genç Odası Takımı

İstikbal 2016 Genç Odası Modellerinden Gold Genç Odası Takımı

İstikbal 2016 genç odası modelleri arasına son eklenen takım Gold genç odası oldu arkadaşlar. Bilindik genç odalarından farklı bir tasarıma sahip olan Gold genç odasında opak renkler kullanılırken, cam uygulamaları, kapak ve çekmece kenarındaki fitil uygulamaları ile ürün görsel açıdan zenginleştirilmiş. Ranza ve Karyola alternatifleri bulunmakta olan Gold genç odası takımı İstikbal’in görülmesi gereken genç odası takımları arasında yer alıyor.

İstikbal Trend Genç Odası Takımı

İstikbal Trend Genç Odası Takımı

Sadelikten yana olanlar için ise yine 2016 İstikbal genç odası takımları arasında yer alan Trend Genç Odasını önerebiliriz. Basit ve modern tasarımı ile dikkat çeken Trend Genç Odası Sarı ve Pembe olmak üzere iki farklı renk alternatifi ile satışa sunuluyor…

İstikbal En Yeni Genç Odası Takımlarından Flora

İstikbal En Yeni Genç Odası Takımlarından Flora

Sıradışı çalışma masası, kitaplık ve raf tasarımları ile dikkat çeken bu yeni takısa İstikbal tarafından Flora olarak adlandırılmış. Modern genç odası takımları için oldukça ideal bir örnek teşkil eden Flora genç odası, hem renk hem de kullanılan malzemeleriyle şık ve zarif bir tasarıma sahip.

Modern ve işlevsel yapılarıyla dikkat çeken İstikbal genç odası takımlarını kaçırmayın diyor ve sizleri diğer istikbal genç odası modellerine göz atmak üzere aşağıda yer alan foto galerimize davet ediyoruz.

BİRBİRİNDEN GÜZEL İSTİKBAL GENÇ ODASI TASARIMLARI