Yepyeni Zigon Sehpa Tasarımlarına Bayılacaksınız

Dekorasyonların önemli parçalarından bir tanesi olan sehpaların, zigon diye isimlendirilen özel tasarım alternatifini ayaklarınıza kadar getirdik. Tasarımcıları tarafından önemli detaylar kazandırılarak ortaya çıkartılan ve her köşesinde ayrı bir detayı barındıran bu harika tasarım zigon sehpalar, sizler sağlayacakları ekstra yardımlarıyla daha net bir dekorasyon yapısı için işlerinizi kolaylaştırabilirler.

Dekorasyonların hemen hemen tüm bölümleri içerisinde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz zigon sehpaların en yeni tarz ve tasarımlara sahip örneklerini şimdi sizler için sıralıyoruz. İstikbal imzası taşıyan bu harika zigon sehpaları kesinlikle kaçırmayın!

Cam Zigon Sehpa Tasarımları

Cam Zigon Sehpa Tasarımları

Yeni zigon sehpa tasarımları zigon sehpa adına bildiğiniz herşeyi unutturuyor. Ahşap zigon sehpaların yerini manzaralı cam zigon sehpalar alırken, farklı tasarımları ile de göz kamaştırıyorlar.

Renkli Zigon Sehpa Tasarımları

Renkli Zigon Sehpa Tasarımları

Yeni zigon sehpalar sadece tasarımları ile değil farklı renkleri ile de dikkat çekiyorlar. Bir zamanlar karşımıza, ceviz, kiraz, kayın gibi ahşap renkler ile çıkan zigon sehpa modelleri, şimdilerde, turkuaz, pembe, mavi, yeşil gibi akla hayale gelmeyecek renklere sahipler.

Bu şık tasarımların farklı normlarla birleştiğini bir hayal etsenıze yada bu tür tasarımların oturma odalarınızı, salonlarınızı süslediğini bir düşünsenize.

Aslında sizi bunları düşündürerek hiç yormayalım, direk olarak foto galerimizde bir araya getirdiğimiz modern zigon sehpa tasarımlarını beğeninize sunalım. Sizlerde buradaki ilginç tasarımlara göz atarak hayalinizdeki zigon sehpaya kısa yoldan kavuşun ne dersiniz ?.. 

YENİ NESİL ZİGON SEHPA TASARIMLARI BURADA