En Güzel Parke Renkleri ve Modelleri

Yer dekorasyonlarında farklılığa gitmek ve hem şık hem de sağlam bir yer dekorasyonu ortaya çıkartmak isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilen parkeler, özellikle son zamanlarda hazırlanan farklı tasarım alternatifleriyle bizlere sunulurlarken biz de sizler için bu harika tasarım parkeleri yakından inceledik.

Dekorasyonlarınıza özel etkiler kazandırabilecek olan bu harika parkeleri kesinlikle kaçırmamanız gerektiği üzerinde durarak şimdi de sizleri bu harika tasarım parkeleri yakından görebilmek üzere galerimize bekliyoruz. Parke konusunda özel çalışmalar gerçekleştiren firmalar tarafından önemli etkiler kazandırılarak ortaya çıkartılan bu harika parkelere bayılacaksınız.

3 Boyutlu Parke Tasarımlarından Örnekler

3 Boyutlu Parke Tasarımlarından Örnekler

Son dönemin parke dekorasyon trendlerinde 3 boyutlu parke desenleri çok tutuluyor. Ahşabın sıcaklığını, doğal görünümünü zeminlere neredeyse birebir yansıtan bu parkeler, uygulandıkları ortamlarda naturel ve belirgin dokuları ile adeta göz kamaştırıyorlar. Renk olarak meşe, kiraz ve kayın gibi natural ahşap renkleri ile tasarlanan üç boyutlu parkeler, size önereceğimiz en güzel parkeler arasında ilk sırada yer alıyor.

Gri Renklerinde Parke Tasarımları

Gri Renklerinde Parke Tasarımları

Her ne kadar açık renkli parkeler şu sıraların dekorasyon trendleri arasında yer alıyorsada bizler bunun geçici bir durum, bir saman alevi olduğunu düşünüyoruz. Belkide çok kullanıldığından yakında vazgeçilmesi muhtemel açık renkli parkeler yerine gri tonlamalarındaki parke renklerini seçmenizi öneririz. Ancak illa açık renkli parkeleri tercih etmek istiyorsanızda Huş ağacının eşsiz güzelliğini zeminlerinize uygulattırabilirsiniz.

Zemin dekorasyonunuza başlamadan, parke seçiminizi yapmadan hemen önce, foto galerimizdeki en güzel parke renklerine göz atmanızı tavsiye ederiz, çünkü burada ilham alabileceğiniz çok güzel parke modelleri var… 

EN GÜZEL PARKE RENKLERİ ve MODELLERİNE GÖZ ATIN !..