Yeni Nesil Tv Duvar Ünitelerinden En Güzel Örnekler

TV Duvar ünitesi Modelleri 2016 – Modern mobilya olgusu ve teknolojini plazma televizyonları sunması ile hayatımıza giren ve halk arsında TV yada duvar ünitesi olarak adlandırılan compaq vitrinler geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda yepyeni modelleri ile karşşımıza çıkıyorlar.

Bu ürünlere olan yoğun ilgi ve müşteri talepleri doğrultusunda irili ufaklı tüm mobilya markaları ürün gamlarını, bu büyük pastadan daha fazla pay kapabilmek adına değişik tasarımlara sahip TV-Duvar üniteleri ile dolduruyorlar. Bu durum tüketicinin ekmeğine bir anlamda yağ sürüyor, zira piyasada oluşan geniş ürün yelpazesi her zevke itap eden modellerin yanında rekabet her bütçeye uygun ürün bulunmasını kolaylaştırıyor.

En Güzel TV Ünitesi Modelleri

En Güzel TV Ünitesi Modelleri

İlk çıktıkları günden bu yana olumlu yönde evrim geçiren TV üniteleri şimdilerde modern tasarımları ile adeta büyülüyorlar. Vitrinleri, rafları daha da güzelleşen bu ürünlerin çok değişik normlarıda şaşırtıcı bir şekilde vitrinlerdeki yerlerini alıyorlar.

Yuvarlak ve Oval Duvar Ünitesi Tasarımları

Yuvarlak ve Oval Duvar Ünitesi Tasarımları

Yuvarlak hatta oval tasarımlara sahip duvar üniteleri modern dekorasyon tarzlarından hoşlanan tüketicilerin ilk tercihleri arasındaki yerlerini alırken, zarif görünümleri ile modern dekorasyonlara artı değerler katıyorlar.

Modern TV-Duvar Ünitesi Tasarımlarından Örnekler

Modern TV-Duvar Ünitesi Tasarımlarından Örnekler

Üstelik sadece normları ile oynanmayan renkleride tamamen değişen tv-duvar ünitesi tasarımları, şimdilerde trend renk tonları ile karşımıza çıkıyorlar.  Eskiden sadece bilindik ahşap renklerinin kullanıldığı bu ürünlerde, artık sarı, mavi, kırmızı, fuşya gibi inanılmaz güzel renklerinde denendiği örneklere rastlıyoruz.

Foto galerimizde aklından bir TV ünitesi almayı geçiren dekorask.net takipçileri için çeşitli örnekleri bir aray getiriyoruz. Bu örnekler arasında beğeneceğiniz bir model olacağını ise garanti ediyoruz…

MODERN TV-DUVAR ÜNİTELERİNDEN SÜPER ÖRNEKLER