Dekoratif Duvar Rafları İle Modern Ev Dekorasyonları

Dekoratif Duvar Rafı Modelleri 2016 – Ev dekorasyonu konusunda artık tıpkı Avrupalı rakipleri gibi Türkiye'deki mobilya ve dekorasyon firmalarının da farklı tasarımlar ile koleksiyonlarında yer alan duvar rafları, bu yılki koleksiyonlarda da yerini ilginç ve kullanışlı tasarımları ile dikkat çekiyorlar.

2016 yılı aksesuar ve dekoratif mobilya koleksiyonlarının arasında da yer alan duvar rafları, sade tasarımlar ve sade renkler ile görücüye çıkmıştı. Bu yılki koleksiyonda sade renk ve tasarımların yanı sıra ilginç tasarımların da yer aldığı duvar rafı örnekleri, evinizin her alanında portatif bir kullanım alanı sunuyor.

Değişik Duvar Rafı Tasarımları Örnekleri

Değişik Duvar Rafı Tasarımları Örnekleri

Duvar rafı konusunun ucu oldukça açık, sonuçta geometrinin de sonu yok ve tıpkı bir bulmaca gibi binbir tarzda duvar raflarını piyasada bulmak mümkün. Yerli üreticiler bu konuda artık sınır tanımıyorlar. 

Dekoratif Duvar Raflarından Örnekler

Dekoratif Duvar Raflarından Örnekler

Bir zamanlar sadece genç odası ve çocuk odası dekorasyonlarında kullanılan duvar raflar, şimdilerde salonlarda, oturma odalarında dekoratif aksesuar ve objeler için oldukça şık bir stand oluşturuyorlar.

En Güzel Duvar Rafı Tasarımları

En Güzel Duvar Rafı Tasarımları

Üstelik eskiye nazaran şimdilerde daha renkliler. Hemen hemen istediğiniz ve evinize yakışacağını düşündüğünüz tüm renklerde dekoratif duvar rafları üreticilerin koleksiyonlarında yerlerini alıyorlar.

Bizler de dekorask.net olarak eviniz için bu örnekleri sizler için bir araya getiriyoruz. Aşağıdaki örnekler evinizin her alanında kullanabileceğiniz tasarımlara ve renklere sahip. İşte birbirinden şık, kullanışlı ve modern 2016 duvar rafları:

Dekoratif ve Modern Duvar Rafı Örnekleri