Yemek Masası Modelleri 2017 Örnekleri Bakmadan Geçmeyin

Yemek Masası Modelleri 2017– Yemek odası takımlarının kombin ve panel tasarımlarını oluşturan yemek masası modelleri, bu yıl ki koleksiyonuyla yemek odalarınıza modern bir esinti katacak nitelikte. Çeşitli dekoratif aksesuarlar, büfeler, vitrin, şifonyerler ile tamamlayıcı ürünlerin yer aldığı yemek masası modelleri, portatif özellikleriyle de dekoratif anlamda kullanabileceğiniz alanlar sunuyor. Tasarım konusunda olduğu gibi renk konusunda da farklı renk uyumlarına sahip olan zengin yelpaze ile farklı zevklere de kapı aralıyor. Ünlü markaların şahane tasarımlarına baktıkça hayran kalıyorsunuz gerçekten. Özellikle yaz geliyor yeni evleneceklere çok hoş yemek odası takımı modelleri derlemeye çalıştım.

Bu yılki koleksiyonda öne çıkan mat ve koyu renkler, daha çok nostaljik esintilerin yer aldığı bir kolaj yaratıyor. Biz de bu “modern nostaljik” esintilerin yer aldığı yemek masası modelleri arasından derlediğimiz şık örnekleri bir araya getirdik. İşte birbirinden şık yemek masası modelleri. Özellikle dediğimiz gibi gerçekten bu yıl da nostaljik eski tarz mobilya stillerine akın devam ediyor. Yemek masa ve sandalyelerinde de bunu açıkça görebiliyoruz. Tabii modern ya da farklı olmayı hep sevenler işte hemen aşağıdaki model tasarım farklı bir model. İnter Mobilyaya ait bir model böyle bir model düşünenler ineleyebilirler. Yeni 2017 yemek masası modelleri oldukça renkli ve gösterişli. Yemek vakitlerinizi daha özel kılacak misafirlerinizi ağırlarken daha bir saygın ilgi görecek yemek masası modelleri ile yemek odası bölümünüzü daha şık kılabilirsiniz.

Gösterişli bir model mi arıyorsunuz? İşte size kırmızı beyazın harika uyumu sandalyelerin şıklığı ve heybeti yemek masasının ışıltısı ile birleşen harika bir örnek. Oldukça çekici bir model olduğu için sizlerle paylaşmak istedim. Klasik tarz modelleri hatırlatır gibi sanki değil mi?

Her tarzda çalışmış mobilya firmaları görüyoruz ki. İşte modern bir yemek masası ve sandalyeleri modeli. Sade ama şık. Ahşabın güzelliği ve doğallığı ortada. Doğal bir yemek masası sergilemek için ideal örneklerden biri. Mutfak masa sandalye takımı modellerimizi görmek için bu yazımızı tıklayabilirsiniz.