Şık Musluk Modelleri İle Dekorasyonunuzun Bir Tarzı Olsun

Şık Musluk Modelleri– Modern banyo tasarımları konusunda önemli bir ayrıntı olarak tanımlayabileceğimiz musluk modelleri ve lavabo modelleri, 2017 yılı dekorasyon koleksiyonunda da öne çıkan ayrıntılar olarak kabul edilebilir. Geçtiğimiz sezonun koleksiyonunda öne çıkan dekoratif banyo ürünleri, genel hatlarıyla daha sade tasarımlara sahipken, bu yılki tasarımlar genellikle sıra dışı, modern ve oldukça şık örneklerden oluşuyor.

Türkiye’de de bu sektörün öncü isimleri son yıllarda yaptıkları modern tasarımlar ile beğeni toplarken, 2017 yılı koleksiyonu bu değişimin en önemli göstergesi olarak kabul edilebilir. Özellikle banyo musluk tasarımları arasında öne çıkan sıra dışı tasarımlar, modern olduğu kadar estetik hatlardan oluşuyor. Banyoda mutfakta artık musluklar da dekorasyonda bir yere sahipken evine değer verenlerin de bu modellere karşı kayıtsız kalamayacakları ortada. Şık musluklarla emin olun dekorasyonunuz daha renklenecek. Artık dekorasyonda amaç ayrıntılarda gizli. Siz istediğiniz kadar harika mobilyalar dolaplar tercih edin ama banyoda tek bir eksik musluk ise inanın dikkati çeken o olacaktır ve o harika banyonun ambiyansını bir anda yerle bir edecektir.

Tasarımcılar ne yapmış tabii ki tam anlamıyla dekorasyon düzeni için daha şık bir ortam için her detay düşünülmüş. Örneğin banyo ve mutfak hatta tuvaletler için şık lavabolarla birlikte kombine edebileceğiniz dekorasyonunuzla uyum yakalayacak tarz sahibi musluklar. Aşağıda gördüğünüz örnek aslında biraz klasik modellerden ama musluk şık biraz değiştirilmiş görünüyor. Özellikle mutfağınıza çok yakışacak diye düşünüyorum. Özellikle bu şık musluklara uygun şık desenli lavabo kaselerine de bakmak istemez misiniz? Bence kombine edebileceğiniz musluk ve lavabolarla harika uyum yakalayabilirsiniz.

Yeni stil muslukların tasarımları oldukça farklı ve şık dikkat çekici görünümde. Bu model de tuvalet banyo gibi mekanlarda kullanılabilecek model. Su akış biçimi de çok hoşuma gitti benim. Tasarımları zaten birbirinden hoş ve şık hangisini sizler için paylaşayım şaşırdım. Ama bu son yıllarda artık tasarımcılar da kendini aşmış. Çok çeşit ve her eve her zevke bütçeye uygun tasarımlar yer almakta. Eminim aradığınızda en iyisini kendinize uygun olanı bulabileceksiniz.