Trend İç Cephe Duvar Boyaları ve Renkleri

İç Cephe Duvar Renkleri – Boya firmalarının 2016 yılı için özel olarak hazırladıkları en etkileyici iç cephe duvar boyaları ve renklerini sizler için seçtik ve bu harika duvar boyalarını ayaklarınıza kadar getirdik. Bu yıla damgasını vurabileceklerini düşündüğümüz en özel duvar renklerini şimdi sizler için sıralıyoruz. Eğer iç cephelerinizi çok daha net ortamlara çevirebilmek gibi bir niyetiniz var ise emin olun bu duvar boyası renkleri sizlere çok ciddi avantajlar kazandırabilir ve hazırlamak istediğiniz ortamları kolaylıkla ortaya çıkartabilmeniz konusunda yardımlar sunabilirler. 

2016 yılı iç cephe duvar renklerine baktığımızda geçen yılın trend renklerinin hâlen trend olarak kaldıklarını görmekteyiz. Hatta son bir kaç yıla damgasını vuran bu duvar renkleri önümüzdeki yıllarda da en tutulan duvar boyası renkleri olarak kalmaya devam edecekler gibi görünüyor.

2016-2017 Duvar Boyası Renkleri

2016-2017 Duvar Boyası Renkleri

Peki bu vazgeçilmez renkler hangileriydi dilerseniz geçmişe bir gidip hemen dönelim. Başta Kum Beji Duvar Renkleri geliyor tabi ki. Bu renk o kadar tutuldu ki evini yenileyen hemen herkes bu rengi mutlaka kullandı. Ayrıca modern ve yeni binalarda da müteahhitler kum bejini mutlaka kullandılar. 

Trend Duvar Boyası Renkleri

Trend Duvar Boyası Renkleri

Bunun Dışında ki diğer renkler ise şampanya, istiridye, kese kağıdı ve kumsal gibi renkler olarak ön plana çıktılar. Yukarıdada bahsettiğimiz gibi bu renkler 2016- 2017 yılları içerisin de trend olmaya devam edecekler. Ancak yeni yılda fıstık yeşili ve sarının mum ışığı tonlamalarıda sıklıkla kullanılacak gibi  görünüyor.

En Güzel İç Cephe Boya Renkleri

En Güzel İç Cephe Boya Renkleri

Modern dekorasyon anlayışlarında trend olan renk tonlarınında gri, kahve ve laciverte yakın mavi tonlarınında ön plana çıktığı gözleniyor ayrıca. Yeni yılın en etkileyici iç cephe duvar boyası renklerine galerimizden bir göz atmanızı istiyoruz. Bu harika duvar boyası renkleriyle dekorasyonlarınızı daha üst seviyelere taşıyabileceksiniz. 

2016 İÇ CEPHE DUVAR RENKLERİ ÖRNEKLERİ