Enza Home’dan Modern Koltuk Takımı Tasarımları

Enza Mobilya tarafından hazırlatılan en yeni ve en dikkat çekici koltuk takımı tasarımları evdekorsahane.com ile ayaklarınıza kadar geldi. Eviniz için en iyi koltuk takımını Enza koleksiyonları altında bulabileceksiniz. Eviniz de modern ve mobilya tasarım koltuk takımlarını görmek istiyorsanız kesinlikle enza mobilyanın koltuk takımı grubunu görmenizi tavsiye ediyoruz.

Tek parça koltuk modellerinin yanısıra, köşeli koltuk takımı ve daha farklı koltuk takımları sizleri enza mobilya mağazaların da bekliyor. Dekorask.com olarak sizlere 2016 enza mobilya koltuk modelleri ile ilgili görselleri galerimiz de paylaştık. Galerimizi ziyaret ederek koltuk modellerini yakından inceleyebilir ve mağazaya gitmeden önce ürünler hakkın da fikir edinebilirsiniz. Senenin trend renk ve desenlerini koltuk tasarımları ile buluşturan enza koltuk modelleri ile ev dekorasyonunuza şıklık katacak ve evinizde modern rüzgarlar esecek…

Yataş Enza Santiago Koltuk Takımı

Yataş Enza Santiago Koltuk Takımı

Örneğin Enza Home yeni koltuk takımlarından Santiago'yu ele alalım. Takım dikiş detayları, farklı kumaş dokusu ve şık kırlentleriyle göz alıcı bir tasarıma sahip. Konfor ve estetiği bir arada sunan Santiago ile salon ve oturma odalarında şık kontrastlar yakalayabilirsiniz.. 

yataş enza modern koltuk takımı modelleri

yataş enza modern koltuk takımı modelleri

Modern ve klasiğin ortak paydada buluştuğu Yataş Enza Aura Koltuk Takımı’nın rahat ve şık koltukları, lüks kadife kumaşı ve fark yaratan kabara detaylı berjeri ile hem görsel zenginlik hemde yüksek konfor sunuyor.

Sizler için foto galerimizde bir araya getirdiğimiz diğer Yataş Enza Home koltuk takımlarını ise foto galerimizde detaylı olarak inceleyebilirsiniz…

ENZA HOME 2016 KOLTUK TAKIM MODELLERİ