Şampiyon Beşiktaş’a Özel Harika Nevresim Takımları

Beşiktaş Nevresim Takımı Modelleri 2016-2017 – Sonuna geldiğimiz 2015-2016 sezonunda bir çok olumsuzluğa rağmen, ipi şampiyon olarak göğüsleyen Beşiktaş'ı tebrik ederek başlayalım makalemize. Hakikaten kelimenin tam anlamı ile bir başarı öyküsü yazdılar.   

Siyah ve beyaz renge gönül verenler ile Beşiktaş taraftarları arasında özellikle fanatiklerin ilgi gösterdiği nevresim takımı modelleri, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi, takımın şampiyon olarak tamamladığı 2016 yılında da mobilya, aksesuar ve tekstil firmalarının koleksiyonlarında özel bir yer edinirken, bizlerde dekorask.net'un bu sayfasını Beşiktaş taraftarları için siyah ve beyaz rengin harmanlandığı Beşiktaş nevresim takımı modellerine ayırıyoruz… 

Beşiktaş Nevresim Takımı Modelleri 2016

Beşiktaş Nevresim Takımı Modelleri 2016

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi, bu yılki koleksiyonda da birbirinden farklı desenlere, çizimlere ve tasarımlara sahip olan beşiktaş nevresim takımı modelleri, eski ve yeni forma modellerinin yanı sıra çeşitli galibiyetlerin, tarihi gollerin ve futbolcularının yer aldığı desenlerle öne çıkıyor.

Beşiktaş Çift Kişilik Lisanslı Nevresim Takımları

Beşiktaş Çift Kişilik Lisanslı Nevresim Takımları

Beşiktaş kulübünde önemli yeri olan futbolcularının isim ve imza kopyalarının olduğu beşiktaş nevresim takımları modellerinin yanı sıra, kulübün tarih yazdığı maçlara dair çeşitli notlar, imzalar, tarihler ve stadyum örnekleri de mevcut. Bu figürlerin yanı sıra, beşiktaşın sembolü olan kara kartal figürü de birçok beşiktaş nevresim takımı modellerinde yerini alıyor.

En Güzel Beşiktaş Nevresim Takımları

En Güzel Beşiktaş Nevresim Takımları

Biz de bu nevresim takımları arasından Beşiktaş taraftarları için ince eleyip sık dokuyarak özel bir derleme hazırladık. Aşağıdaki galeriden göz atabileceğiniz örnekler, geçtiğimiz yıllarda da çok beğeni toplayan modellerin yanı sıra, Şampiyonluğun kutlandığı 2016 yılı koleksiyonunda da yer alan Beşiktaş nevresim takımı modellerinden oluşan tasarımlardır. İşte birbirinden şık 2016 Beşiktaş nevresim takımları:

2016 Beşiktaş Nevresim Takımları Görselleri