Mutfak Dolabında Sarı Renk

Sarı renk tasarımlara sahip olan yeni tasarım hazır mutfak dolaplarıyla karşınızdayız. Özel tasarımları sayesinde mutfaklarınız içerisine özel etkiler sunabilecek ve hemen hemen tüm mutfak dekorasyonlarına kolaylıkla adapte edilebilecek olan bu harika tasarımlar ile sizlerde çok canlı ve dikkat çekici bir mutfak dekorasyonu ortaya çıkartabilirsiniz. 

Sarı renkli mutfak dekorasyonu kulağa pek hoş gelmeyebilir, hatta sarı mutfak dolapları oldukça itici gelebilir. Ancak bu konuda ön yargılı olmamak gerekiyor, zira son dönemde ortaya çıkan modern mutfak tasarımlarında bu renk sıklıkla kullanılıyor.

Değişik Mutfak Dolabı Renkleri

Değişik Mutfak Dolabı Renkleri

Modern mutfak dolaplarında sarı rengin tasarımla muhteşem uyumu, farklı renklerdeki ince detaylarında mutfak dekorasyonunda daha belirgin görünmesini sağlıyor. Mutfak tezgahı, krom evyeler, davlumbazlar, buzdolapları mutfak dolabının şık detayları olarak gözüküyor.

Modern Mutfak Dolabı Renkleri

Modern Mutfak Dolabı Renkleri

Sarının bir çok tonu var, açık sarılar, koyu sarılar, yeşile çalan sarılar  vesaire vesaire… Bunlardan herhangi birini kullanacağınız zaman yukarıda da bahsettiğimiz gibi ince detaylarınızı iyi ayarlamalısınız. Krom rengi mutfak materyalleri bu renklerle çok güzel uyum sağlarken, siyah tonlamalı mutfak eşyaları, sarı renkli mutfak dolaplarında daha bir şık duruyor.

Sarı Mutfak Dolabı Örnekleri

Sarı Mutfak Dolabı Örnekleri

Sarı mutfak dolapları hakkında halen ikna olmamış olabilirsiniz. Klasik renklerden vazgeçmek istemiyorda olabilirsiniz, ancak,mutfak tasarım firmalarının özel detaylar kazandırarak ortaya çıkardıkları yeni nesil sarı mutfak dolabı modellerini şimdi sizler için sıralıyoruz. Gelin bu harika tasarımlara foto galerimizde birlikte bakalım buradaki görseller emin olun fikirlerinizi değiştirecektir… 

SARI MUTFAK DOLABI MODELLERİ